تابستان امسال Devil May Cry برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد

توسط سجاد عرفانی در ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

طی توئیتی در صفحه‌ی رسمی بازی Devil May Cry با خبر شدیم که قرار است در تابستان امسال شاهد عرضه‌ی نسخه‌ کلاسیک و اولیه این بازی بر روی کنسول نینتندو سوئیچ باشیم. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی و ادامه‌ این خبر همراه دنیای بازی باشید.اولین نسخه از سری Devil May Cry در سال ۲۰۰۱ میلادی برای کنسول پلی‌استیشن ۲ عرضه شده بود. بعدها نیز شاهد عرضه‌ نسخه‌های دیگر این بازی روی کنسول‌های مختلفی بودیم. اکنون به نظر می‌رسد که در تابستان امسال شاهد عرضه نسخه اول این بازی بر کنسول نینتندو سوئیچ هستیم.

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ این بازی روی کنسول نینتندو سوئیچ اعلام نشده است. اما می‌دانیم که قرار است در تابستان امسال شاهد عرضه‌ این بازی باشیم.

سری The Devil May Cry جز اولین بازی هایی بودند که مفهوم جدیدی را در ژانر Hack n slash به‌وجود آوردند. بعدها بازی های زیادی مانند Bayonetta با الهام گرفتن از این سری شروع به گرایش این سبک دادند. تاکنون استودیو Capcom پنج نسخه از این سری را تولید کرده است که پنجمین و آخرین نسخه از این بازی سال پیش برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه شد. در حال حاضر استودیو Capcom سعی دارد تا علاقه‌ طرفداران برای عرضه‌ سری‌های قدیمی این بازی روی کنسول‌های نسل جدید محک بزند تا درصورت مواجه شدن با درخواست‌های زیاد از سوی طرفداران نسخه‌های دیگر این بازی را روی پلتفرم‌های جدیدتر عرضه کند.

بازی Devil May Cry در تاریخی نامعلوم درتابستان امسال برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: