سازندگان Until Dawn از دلایل عدم ساخت ادامه‌ی این بازی می‌گویند

توسط محمد اسفندیار در ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۴:۴۵

پس از انتشار بازی Until Dawn در سال ۲۰۱۵، استودیو سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) هنوز بازی خاصی منتشر نکرده است و در حال حاضر مشغول کار برروی مجموعه بازی‌های The Dark Pictures است. به تازگی چندی از مسئولین این استودیو، از دلایل عدم ساخت ادامه‌ی سری Until Dawn صحبت کرده است. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

به تازگی آقای پیت سموئلز (Pete Samuels)، تهیه‌ کننده اصلی بازی Until Dawn، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت Game Informer از دلایل ارجعیت بازی The Dark Pictures نسبت به Until Dawn 2 و بهتر بودن ادامه‌ی The Dark Pictures برای استودیوی سوپرمسیو گیمز سخن گفته است.

ما بیشتر به خاطر علاقه‌ی طرفداران به سبک بازی‌های استودیوی سوپرمسیو گیمز دست به ساخت چنین مجموعه‌ای زده‌ایم. ما دوست داریم تا در بازی‌های بیشتری به بخش داستان بپردازیم پس ساخت یک مجموعه و انتشار آن در فاصله‌ی زمانی کمتر را به ساخت دنباله‌ای که چند سال برای ساخت نیاز دارد ترجیح دادیم.

آقای تام هیتون (Tom Heaton)، کارگردان اولین بازی از مجوعه‌ی The Dark Pictures یعنی Man of Medan، در رابطه با سیاست‌های استودیوی سوپرمسیو گیمز اینگونه گفته است.

زمانی که برروی یک مجموعه کار می‌کنید یک فرصت بسیار خوب به‌دست می‌آورید تا با پرداختن به یک موضوع، ژانر و یا شخصیت‌هایی پخته‌تر یک داستان را به خوبی روایت کنید.

آقای دن مک‌دونالد (Dan McDonald) نیز که به عنوان تهیه کننده در استودیوی سوپرمسیو گیمز فعالیت می‌کند، از سختی ادامه دادن عنوانی همچون Until Dawn می‌گوید.

اگر ما می‌خواستیم که یک ادامه را برای این بازی منتشر کنیم، مطمئن نبودیم که کدام شخصیت‌ها زنده مانده‌اند. البته احتمالا می‌توانستیم از فایل‌های ذخیره‌ی شما این موضوع را متوجه شویم اما ما نمی‌خواستیم چنین کاری را انجام دهیم. هدف ما روایت یک داستان متفاوت با شخصیت‌های متفاوت بود.

با وجود اینکه فعلا نمی‌توان امیدوار به ساخت ادامه‌ای برای Until Dawn بود، طرفداران استودیوی سازنده‌ی آن می‌توانند منتظر عنوان Man of Medan باشند. این بازی قرار است که در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: