واکنش جیمز کامرون به شکسته شدن رکورد فیلم Titanic توسط Avengers: Endgame

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۷:۰۰

با توجه به آخرین اخبار سینما و تلویزیون، جیمز کامرون، کارگردان نام آشنای فیلم Titanic، در رابطه با شکسته شدن رکورد این فیلم توسط فیلم Avengers: Endgame واکنش نشان داد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

روز گذشته و در جریان پستی که آقای جیمز کامرون، کارگردان فیلم محبوب و پرفروش Titanic، در صفحه‌ی رسمی خود در توئیتر منتشر کرد، نظر خود را در رابطه با شکسته شدن رکورد فیلم Titanic توسط Avengers: Endgame به اشتراک گذاشت. او از بابت این اتفاق ابراز خوشحالی کرد و با اشاره به کوین فایگی، رئیس تهیه‌کننده‌‌ی استودیو مارول گفت:

یک کوه یخی تایتانیک واقعی را غرق کرد اما تایتانیک مرا فیلم Avengers: Endgame. همه‌ی افرادی که در اینجا (شرکت فیلم‌سازی کامرون، Lightstorm Entertainment) مشغول بکارند، از دیدن موفقیت بزرگی که کسب کردید بسیار خوشحالند به آن احترام می‌گذارند. ثابت کرده‌اید که صنعت فیلم سازی سرزنده و شاداب به کار خود ادامه می‌دهد و بسیار بزرگتر از قبل شده است.

این پست با تصویر زیبایی همراه بود که در آن لوگی Avengers در حال غرق کردن کشتی تایتانیک است. شما عزیزان می‌توانید تصویر مربوطه را در زیر مشاهده کنید.

در رابطه با رکورد شکنی فیلم Avengers: Endgame نیز باید بگوییم که این فیلم در حال حاضر موفق شده ۲.۲۷ میلیارد دلار درآمد زایی داشته باشد (در مقایسه با ۲.۱۸ میلیارد دلار فیلم Titanic) و این درحالیست که تنها ۱۳ روز از عرضه‌ی آن گذشته. Avengers: Endgame تنها یک فیلم را در پیش روی خود می‌بیند که در باکس آفیس جهانی رکورد خارق‌العاده‌ی ۲.۷۸ میلیارد دلار را از خود بجای گذاشته است و آن هم چیزی نیست جز Avatar، یکی دیگر از شاهکارهای جیمز کامرون.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “واکنش جیمز کامرون به شکسته شدن رکورد فیلم Titanic توسط Avengers: Endgame”

 1. بادمجونم تو اونجرز :48:

  ۲ ۸
  1. aliya گفت:

   بعد از ۳ ماه یه کامنت گذاشتی اونم این کامنت بود :11:

   ۲ ۰