تماشا کنید: War Tech Fighters ششم تیر ماه برای کنسول‌ها عرضه می‌شود

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۶:۳۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، گزارش شده که بازی War Tech Fighters ماه آینده برای کنسول‌ها عرضه می‌شود. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

اگر جز آن دسته از کاربرانی هستید که به بازی‌های رباتیک علاقه دارید، استودیو Blowfish و Drakkar Dev خبر خوبی برایتان دارند. طبق آخرین اخبار بدست آمده، بازی War Tech Fighters، محصول استودیو Drakkar Dev، در تاریخ ۶ تیر ۹۸ برای کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

اما در راستای انتشار این خبر، تریلری از بازی منتشر شد که می‌توانید درانتهای خبر آن را تماشا کنید. با تماشای تریلر به خوبی می‌توان دریافت که War Tech Fighters، شامل صحنه‌های اکشن سرعتی زیادی است که به نظر می‌رسد ترکیبی از مکاهای ژاپنی با بلاک باسترهای هالیوودی باشد.  این بازی همچنین گزینه‌های شخصی سازی زیادی را در اختیارتان قرار می‌دهد. علاوه بر این، به عنوان یک بسته‌ی انحصاری ویژه تنها برای کنسول‌ها، مجموعه‌ی Archangel War Tech نیز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد که شامل شمشیر درخشان (Glory Sword)، نیزه‌ی رستگاری (Redemption Halberd) و سپر ایمان (Faith Shield) خواهد بود. همه‌ی این موارد در ابتدای انتشار بازی در دسترس قرار دارند و کاربران می‌توانند به صورت دلخواه و با تنظیم دوربین بازی به شکل اول یا سوم شخص، به تجربه‌ی این بازی بپردازند.

War Tech Fighters هم اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است و در تاریخ ششم تیر ماه ۹۸ برای کنسول‌های بازی نیز منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: