تماشا کنید: انتشار بازی Yakuza Kiwami 2 برای رایانه‌های شخصی

توسط مهدی صبح در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۲:۲۱

بازی Yakuza Kiwami 2 ساخته‌ی شرکت SEGA برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. این پورت به همراه خودش تنظیمات گرافیکی بهتر و قابلیت شخصی‌سازی تجربه‌ی بازی کردن را برای‌تان فراهم می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

سگا به انتشار سری بازی‌های محبوب Yakuza برای رایانه‌های شخصی ادامه می‌دهد و حال بازی Yakuza Kiwami 2 برای این پلتفرم منتشر شده است. نسخه‌ی رایانه‌ای این بازی چندین جز اضافه شده‌ی کوچک دارد اما در کل همان تجربه‌ی بازی Yakuza است که می‌شناسید و دوستش دارید. در ادامه تریلر منتشر شده از بازی Yakuza Kiwami 2 به مناسبت عرضه برای رایانه‌های شخصی را تماشا کنید:

بازی Yakuza Kiwami 2 ادامه‌ی داستان شخصیت Kiryu Kazama است. در بازی Kiwami 2 شخصیت Kiryu همراه با نگهبانش Haruka زندگی آرامی را شروع کرده است. متاسفانه، اتفاقات ناخوشایندی رخ می‌دهد و چیزها آرام نمی‌ماند. پس از یک قتل، شخصیت Kiryu به داستان بر می‌گردد و قصد دارد تا میان دو گروه رقیب صلح ایجاد کند.

نسخه‌ی بازی برای رایانه‌های شخصی از لحاظ گرافیکی تقویت شده است. می‌توانید انتظار تجربه‌ی بازی با کیفیت ۴K را داشته باشید و فریم‌ریت بازی نیز محدود نخواهد بود و باعث می‌شوند تا حرکات سریع یاکوزای محبوب‌مان روان‌تر باشند. همچنین بخشی برای شخصی‌سازی کلیدهای هدایت شخصیت بازی و گرافیک آن وجود دارد. بنابراین قادر خواهید بود تا همان‌گونه که دل‌تان می‌خواهد بازی را تجربه کنید.

بازیکنان رایانه‌های شخصی اگر بازی Yakuza Kiwami 2 را قبل از ۱۶ می (۲۶ اردیبهشت) را خریداری کنند، چندین هدیه نیز دریافت می‌کنند. یکی از مهم‌ترین مینی‌بازی‌ها در این عنوان، بازی Clan Creator است. اگر بازی را این هفته خریداری کنید، دسترسی رایگان به بسته‌ی الحاقی Clan Creator خواهید داشت. این بخش شامل رهبران، سلاح‌ها و لباس‌های اضافه می‌شود.

بازی Yakuza Kiwami 2 برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: