کنسول‌ Xbox One S با طرح Game of Thrones اواخر این ماه در دسترس خواهد بود

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۰:۰۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، ایکس باکس و HBO رسما از دو کنسول ایکس باکس وان اس با طرح Game of Thrones (بازی تاج و تخت) رونمایی کردند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

هفته‌ی گذشته تیزری در پیج رسمی Xbox منتشر شده بود که شایعات بسیاری را در رابطه با کراس اور بین سریال Game of Throne و ایکس باکس شکل داد. امروز اما مایکروسافت در تأیید شایعات اخیر، از دو کنسول ایکس باکس وان اس با طرح این سریال رونمایی کرد.

اولین کنسول همانطور که در تریلر منتشر شده‌ی هفته‌ی اخیر مشاهده کردید، طرحی از خاندان تارگرین دارد و طراحی آن به شکل پوست اژدهاست. کنسول دومی اما برای علاقه‌مندان به پادشاه شب است! چراکه به رنگ سفید بوده و طرحی مشابه با زره این کاراکتر در سریال Game of Thrones دارد. در سمت راست هردو کنسول، نام Game of Thrones به زیبایی نقش بسته است.

اما چطور می‌توان این دو کنسول را برنده شد؟ بله درست شنیده‌اید! می‌توانید بدون پرداخت هزینه هم این دو کنسول را دریافت کنید. برای دریافت کنسول طرح خاندان تارگرین، باید سری به حساب توئیتر خود بزنید و این پست را با هشتگ Game of Thrones و Sweepstakes ریتوئیت کنید. همچنین علاقه‌مندان به پادشاه شب نیز می‌توانند به فیسبوک رفته و پست مربوطه را لایک کنند. به همین سادگی می‌توانید شانس خود را در برند شدن یکی از این دو کنسول زیبا امتحان کنید.

شما عزیزان می‌توانید تصاویر مربوط به این دو کنسول را در زیر تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: