شخصی‌سازی بازی Crash team Racing Nitro-Fueled

تماشا کنید: شخصی‌سازی در بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled

توسط مهدی صبح در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۳:۲۷

اکتیویژن موفق شده تا راه جدیدی برای ترسناک‌تر کردن بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled پیدا کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

برای اولین بار در بازی Crash Team Racing قادر خواهید بود تا شخصیت‌های بازی را شخصی‌سازی کنید. این قابلیت نه تنها به شما اجازه می‌دهد که ماشین‌تان را مانند Mario Kart شخصی‌سازی کنید، بلکه می‌توانید ظاهر هر شخصیتی که قصد دارید با آن بازی کنید را تغییر دهید. پس اگر همیشه دوست داشتید تا ماشینی شبیه به Crash Bandicoot برانید که کلاهی ده گالنی و دندان‌های خراب و بزرگ دارد، روز شانس شماست.

در بخش شخصی‌سازی وسیله نقلیه، می‌توانید تقریبا هر چیزی را که تصور کنید تغییر دهید. در بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled می‌توانید چرخ‌ها، برچسب‌ها، بدنه‌ی ماشین، دکمه‌ها و رنگ ماشین را تغییر دهید. اکتیویژن گفته که برای باز کردن بخش شخصی‌سازی باید بخش داستانی بازی را تکمیل کنید. علاوه بر این، می‌توانید در بازی سکه‌های Wupma جمع‌آوری کنید و پس از آن در Pit Stop‌ بازیCrash Team Racing Nitro-Fueled آیتم‌های جدید شخصی‌سازی دریافت کنید.

بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled ماه آینده، روز ۲۱ جوئن (۳۱ خرداد) برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

در ادامه تریلری را مشاهده خواهید کرد که اکتیویژن برای نمایش آیتم‌های شخصی‌سازی منتشر کرده است:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: