کارمند سابق Infinity Ward تیزر جدیدی از بازی Call of Duty 2019 منتشر کرد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۲۳:۰۳

با توجه به آخرین اخبار بازی، رابرت بولینگ، توسعه‌دهنده‌ی سابق استودیو Infinity Ward، پست‌های جدیدی مربوط به بازی Call of Duty 2019 در توئیتر منتشر کرد. برای اطلاع از جزئیات این خبر با دنیای بازی همراه شوید.

توسعه‌دهنده‌ و استراتژیست خلاق سابق استودیو Infinity Ward، چند ساعت قبل، چندین پست در صفحه‌ی رسمی خود در توئیتر به اشتراک گذاشت که به شایعات گذشته پیرامون بازی Call of Duty 2019 دامن می‌زند. اما این شایعات چه هستند؟ همانطور که می‌دانید، Infinity Ward همیشه پای ثابت توسعه‌دهندگان فرانچایز محبوب و بی‌نظیر Call of Duty: Modern Warfare بوده است و امسال نیز نوبت به این استودیو رسیده تا محصول جدیدی از Call of Duty را منتشر کند.

سابقه‌ی Infinity Ward در طراحی بازی‌های Modern Warfare، کاربران و علاقه‌مندان به این سری بازی‌ را به این نکته هدایت می‌کند که بازی جدیدی که این استودیو در دست ساخت دارد قطعا Modern Warfare 4 خواهد بود. حال رابرت بولینگ، توسعه‌دهنده‌ی سابق این استودیو، در صفحه‌ی رسمی خود در توئیتر، تصویری از ۴ شخصیت بازی Modern Warfare 3 در مأموریتی که در تاریخ ۱۰/۸/۱۳ صورت گرفت منتشر کرد و در بخش توضیحات آن نوشت: «من نا امیدتان می‌کنم، من به شما صدمه می‌زنم! ۱۰/۸/۱۹».

بولینگ تقریبا ۷ سال است که با Infinity Ward همکاری نمی‌کند اما او همچنان عواملی در داخل این استودیو دارد که اطلاعات مورد نظر وی را به او برسانند. به همین خاطر می‌توان نتیجه گرفت که به احتمال زیاد بازی جدید این استودیو Modern Warfare 4 خواهد بود. او حتی تصویری از معرفی بازی Modern Warfare 3 را احتمالا با فوتوشاپ تغییر داده و آن را تبدیل به Modern Warfare 4 کرد.

همانطور که گفته شد، بولینگ ۷ سال است که هیچ نقشی در استودیو Infinity WARD ندارد و این احتمال وجود دارد که او خود یکی از منبع شایعات در رابطه با نسخه‌ی بعدی بازی Call of Duty باشد. هرچند اکثر علاقه‌مندان به سری بازی‌های Call of Duty آرزو دارند حرف‌های بولینگ در این رابطه درست باشد! به هر حال بهتر است تا زمان انتشار دقیق اطلاعات مربوط به این بازی، همه‌ی خبرهای این‌ چنینی را در حد یک شایعه در نظر بگیرید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: