بازی John Wick Hex جان ویک

تماشا کنید: معرفی بازی John Wick Hex در سبک اکشن استراتژیک

توسط مهدی صبح در ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۱:۱۴

استودیو‌های Bithel Games و Good Shepard Entertainment با یکدیگر بر سر ساخت عنوانی از فیلم جان ویک که بازی John Wick Hex نام دارد، همکاری کرده‌اند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

پیش از اکران قسمت سوم فیلم جان ویک در این ماه با عنوان John Wick: Parabellum، یک بازی ویدیویی جدید با حضور قهرمان نمادین این فیلم اکشن ساخته شده است.

بازی John Wick Hex عنوانی اکشن استراتژیک است که استودیو Bithel Games آن را توسعه داده و استودیو Good Shepard Entertainment به عنوان ناشر آن عمل خواهد کرد. کارگردان بازی، مایک بیثل، در گذشته روی عناوینی مشابه این عنوان مانند: Thomas Was Alone و Subsurface Circular کار کرده بود. حالا بازی John Wick Hex معرفی شده و قرار است از طریق فروشگاه اپیک گیمز در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی و مک قرار بگیرد. این بازی قرار است برای کنسول‌ها هم عرضه شود اما این که دقیقا کدام کنسول مشخص نیست.

به جای این که عنوانی از جان ویک ساخته شود که دشمنان را در چشم به هم زدن از بین ببرید، در بازی John Wick Hex‌ مجبورید تا فکر کنید و برای حرکات‌تان برنامه‌ریزی کنید تا از مراحل مختلف عبور کنید. حرکات مبارزه‌ای جان ویک نیز همان حرکات وی در فیلم‌های معروفش است.

بخشی داستانی در بازی John Wick Hex نیز در دسترس‌تان خواهد بود و می‌توانید با پیشرفت‌تان در بازی به سلاح‌ها و لباس‌های جدید دست پیدا کنید. استفاده از سلاح‌های مختلف در مراحل مختلف نیز باعث می‌شود که سناریوی پیشرفت‌تان در بازی تغییر کند. به اندازه‌ی نامحدود تیر نخواهید داشت و به همین دلیل بهتر است حساب تیرهای‌تان دست‌تان باشد.

در ادامه شما را به تماشای تریلر و چندین تصویر از بازی John Wick Hex دعوت می‌کنم:

بازی John Wick Hex جان ویک

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: