استودیو PlatinumGames: سال 2019 برای ما حیاتی خواهد بود

استودیو PlatinumGames: سال ۲۰۱۹ برای ما حیاتی خواهد بود

توسط سجاد عرفانی در ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۹:۰۱

چند سال اخیر برای استودیو PlatinumGames جزو پرکارترین سال های این شرکت به حساب می‌آید. زیرا که این استودیو در این چند سال بازی Nier: Automata را عرضه کرد و چند وقت پیش نیز بازی Bayonetta 3 را معرفی کرد. و حالا نیز از بازی جدیدی با نام Astral Chain رونمایی کرده است. اکنون به تازگی آقای Atsushi Inaba رئیس این استودیو از برنامه‌ی کاری این شرکت برای سال ۲۰۱۹ میلادی صحبت کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی همراه با دنیای بازی شوید.

طی مصاحبه‌ای که اخیرا آقای Inaba با وبسایت Video Games Chronicle انجام داده است. متوجه شدیم سال ۲۰۱۹ از لحاظ مالی سالی مهم برای استودیو PlatinumGames به حساب می‌آید. زیرا که تا چندسال اخیر این استودیو مجبور بود تا برای انتشار بازی های خود از استودو های دیگر و ناشر های بزرگ کمک بگیرد. اما آن ها امسال قصد دارند تا با برنامه ریزی های دقیق بازی های خود را را بدون کمک ناشر های دیگر عرضه کنند.

به عنوان مثال یکی از بازی هایی که این اسودیو قصد داشت به طور کامل در اختیار خود درآورد، سری Bayonetta بود. زیرا که می‌دانستند این بازی عنوانی است که آن ها طی سالیان متوالی قصد دارند تا نسخه های متفاوتی را از این بازی عرضه کنند. و بلاخره پس از تلاش های مداوم و مذاکرات بسیار این استودیو توانست حق انتشار این بازی را به استودیو خود بازگرداند.

هنگامی که درمورد بازی Bayonetta 3 از آقای Inaba سوال شد او پاسخ داد که آن ها در حال تغییراتی در بخش طراحی گرافیکی بازی هستند و سعی دارند تا طراحی های بازی را نسبت به دو نسخه‌ی قبلی متفاوت تر کنند.

همچنین آقای Inaba جزئیات زیادی را از بازی هایی که قرار است شاهد انتشار آن ها از سوی این استودیو باشیم به اشتراک نگداشت و تنها گفت که قرار است تا در سال آینده شاهد انتشار چند بازی بزرگ از سوی این استودیو باشیم.

با اینکه هنوز هیچگونه خبری مبنی بر زمان انتشار بازی Bayonetta 3 و دیگر بازی های این استودیو نیست اما می‌توانیم امیدوار باشیم که به لطف فروش خوب بازی Nier: Automata در آینده شاهد انتشار عنوان های بسیار خوبی از سوی استودیو PlatinumGames خواهیم بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: