اکس‌باکس پلی‌استیشن ۵ AMD

اشاره به تاریخ عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس بعدی توسط مدیرعامل AMD

توسط مهدی صبح در ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۲۰:۳۰

اطلاعات جدیدی از نسل بعدی کنسول‌ها منتشر شده و این سوال در ذهن بسیاری پیش می‌آید که چه زمان این کنسول‌ها عرضه خواهند شد؟ اخیرا، سونی تایید کرد که تا ۱۲ ماه آینده کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه نخواهد شد و حالا اطلاعات جدیدی منتشر شده‌اند که خبر از عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس بعدی در سال ۲۰۲۰ می‌دهند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

طی صحبت در جلسه‌ی اعلام گزارش مالی سه ماهه‌ی اول سال شرکت AMD، مدیر این شرکت، لیسا سو راجع به شراکت AMD با شرکت سونی صحبت کرد و به این موضوع اشاره داشت که برنامه‌ها و پروژه‌های آن‌ها برای تجارت در سال ۲۰۲۰ باعث رشد این شرکت خواهد شد. سو، اشاره کرد با این‌که سال ۲۰۱۹ کمی افت در تجارت و کسب‌و‌کار شرکت AMD مشاهده شد، در عوض در سال ۲۰۲۰ شاهد رشد خواهند بود. البته در این اظهارات به هیچ مشتری به شکل مشخص اشاره نشد و ممکن است نشان از شراکت با هر دو شرکت مایکروسافت و سونی بدهد. سو گفت:

ما بسیار از شراکت با سونی و گسترش شراکت‌مان با این شرکت روی نسل بعدی کنسول‌های‌شان خرسندیم. این‌گونه که مشخص است در سال ۲۰۱۹ تجارت‌مان افت خواهد کرد و تقریبا در ۲۰ درصد از سودمان کاهش خواهیم دید. حال پس از ورود به سال ۲۰۲۰ و بدون این که بخواهیم راجع به مشتری خاصی صحبت کنیم، باید بگوییم که انتظار سودآوری بسیار از شراکت‌های‌مان داریم.

اخیرا، از جزئیات بیش‌تری از رابطه‌ی AMD و سونی و کاری که در حال انجام روی پلی‌استیشن ۵ هستند، صحبت کرد. او به این اشاره کرد که چقدر برای دیدن مشخصات مخصوص این سیستم هیجان‌زده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: