شایعه: تریلر یا خبرهایی از بازی The Last of Us Part 2 پیش از E3 منتشر می‌شود

شایعه: تریلر یا خبرهایی از بازی The Last of Us Part 2 پیش از E3 منتشر می‌شود

توسط افراسیاب در ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۷:۵۲

بنابر شایعات اخیر به نظر می‌رسد تا ماه آینده شاهد اخبار یا نمایش‌های بیشتری از بازی موردانتظار استودیو ناتی‌داگ، یعنی بازی The Last of Us Part 2 هستیم. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

پس از نمایش بازی The Last of Us Part 2 در E3 سال گذشته سونی، شاهد چیزی از این بازی نبودیم و این بازی به‌صورت کامل در سکوت خبری توسعه می‌یابد. پیش از این توسعه دهندگان گفته بودند که زمانی اطلاعات جدید از این بازی منتشر می‌شود که زمان مناسب برای آن رسیده باشد و آنها آمادگی دادن اطلاعات جدید را داشته باشند؛ طبق برخی منابع و گزارشات به نظر می‌رسد که اکنون استودیو توسعه دهنده آمادگی آن را یافته است.

طبق گزارشات جدید به نظر می‌رسد به زودی شاهد بازی خواهیم بود. این اطلاعات توسط شخصی با نام کاربری Akoji منتشر شده که به منابعی در سونی دسترسی دارد و پیش از این به درستی قبل از معرفی رسمی از State of Play سونی، آن را لو داده بود. طبق گفته او با توجه به آنکه سونی در E3 سال جاری حضور ندارد قصد دارد تا پیش از E3 آپدیت رسمی از عنوان مورد انتظار ناتی‌داگ ارائه دهد. با توجه به عبارت به کار برده شده می‌تواند نمایش یک تریلر باشد یا اطلاعات مهمی مانند مشخص شدن تاریخ انتشار بازی. با توجه به آنکه E3 در ماه آینده برگزار خواهد شد، بنابراین اگر این شایعات درست باشند به زودی شاهد اطلاعات رسمی از این بازی خواهیم بود.

باتوجه به اینکه این گزارشات رسمی نمی‌باشند نباید نسبت به صحت آنها مطمئن بود، اما در چند ماه گذشته شایعات فراوانی از منابع مختلف منتشر شدند که همگی آنها خبر از انتشار بازی The Last of Us Part 2 در سال ۲۰۱۹ می‌داند، اگر این شایعات درست باشند پس منطقی است که سونی به زودی بازاریابی را برای این عنوان آغاز کند.

بازی The Last of Us Part 2 به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: