سریال Game of Thrones شرکت مایکروسافت

نمایش مرتبط اکس‌باکس با سریال Game of Thrones؛ نمایش نماد خاندان تارگرین

توسط مهدی صبح در ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۲۳:۳۵

حال که تنها یک ماه با رویداد E3 2019 فاصله داریم، کنسول سازان، ناشران و توسعه‌دهندگان شروع به نمایش و پرده‌برداری از پروژه‌های‌شان کردند. مایکروسافت نیز با پخش ویدیویی مرموزانه روی حساب رسمی توییترش که مربوط به سریال Game of Thrones می‌شد، این‌کار را شروع کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

هیچ‌کس به طور قطع نمی‌تواند بگوید مایکروسافت در حال نمایش چه چیزی است. ممکن است کنسولی Limited Edition باشد یا ممکن است عنوان کاملا جدیدی از دنیای فانتزی جرج آر آر مارتین باشد. مدت زمان زیادی است که منتظر یک بازی مناسب از دنیای Game of Thrones هستیم و این موضوع قطعا جذاب خواهد بود.

این تنها چیزی نیست که به نویسنده‌ی نغمه‌ی یخ و آتش مربوط می‌شود و شایعه‌ی دیگری هفته‌هاست که در اینترنت دست به دست می‌چرخد. طبق این شایعات، جرج آر آر مارتین در حال کار با استودیو From Software روی عنوان جدید است. این بازی به نظر می‌رسد که به حمله به پادشاهی‌ها، کشتن رهبران‌شان و به دست آوردن قدرت‌های منحصر به فرد آن‌ها مربوط می‌شود و قطعا عنوانی جذاب خواهد بود.

حال باید منتظر ماند و برنامه‌های جرج آر آر مارتین را برای ساخت عنوانی از دنیای جذابش دید. آیا تن به این کار می‌دهد یا صرفا در حال ساخت عنوانی با داستان دیگر است؟ نظرات خود را اعلام کنید.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: