بازی Overwatch شرکت بلیزارد

نقشه‌های بزرگ بلیزارد برای جهان بازی Overwatch

توسط مهدی صبح در ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۲۳:۰۲

شرکت اکتیویژن بلیزارد هنوز برنامه‌های بزرگی برای دنیای بازی Overwatch دارد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

در سال‌های اخیر بازی Overwatch بسیار محبوب بوده است. این بازی به یکی از بزرگ‌ترین عناوین eSports تبدیل شده و یکی از بزرگ‌ترین عناوین در صنعت بازی است. با موفقیت این بازی شرکت اکتیویژن بلیزارد نیز برنامه‌ها و نقشه‌های بزرگی برای آینده‌ی این فرنچایز کشیده است.

هفته‌ی گذشته، مدیر بلیزارد، جی آلن براک در تماسی تلفنی برای صحبت با سرمایه‌گذاران گفت:

سه ماهه‌ی گذشته گفتم که راجع به دنیای Overwatch‌ چه جاه‌طلبی‌های بزرگی داریم و چگونه این موضوع می‌تواند باعث توسعه‌ی آن طی زمان شود. فرنچایز Overwatch‌ بشکه پول بزرگی برای بلیزارد است و قصد داریم با استفاده از این فرنچایز و خالی کردن منابع آن، جامعه و فرنچایز را طی زمان توسعه و گسترش دهیم.

برک اضافه کرد که به اضافه کردن قهرمانان جدید، نقشه‌ها و تجارب جدید طی سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ ادامه خواهند داد تا بازی را گسترش دهند. او همچنین اضافه کرد که در حال حاضر روی بازی‌های موجود و عناوینی دیگر فعالیت می‌کنند.

اضافه کردن قهرمانان و نقشه‌های جدید به بازی Overwatch از سوی بلیزارد حرکت خوبی است اما لفظ دیگر عناوین که توسط برک استفاده شد، ممکن است به اسپین‌آفی از این بازی اشاره داشته باشد؟ ممکن است عنوان جدیدی از Overwatch باشد؟ باید صبر کنیم و ببینیم.

بازی Overwatch‌ در حال حاضر روی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: