بازی The Elder Scrolls: Blades ساخته‌ی بتسدا

تماشا کنید: دسترسی اولیه‌ی بازی The Elder Scrolls: Blades برای عموم آزاد شد

توسط مهدی صبح در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۷:۲۹

حالا بدون هیچ محدودیتی می‌توانید بازی The Elder Scrolls: Blades ساخته‌ی استودیو بتسدا را روی پلتفرم‌های اندروید و iOS دریافت کنید. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

پس از گذشت دوره‌ی بتای بسته، جایی که تنها افرادی که حساب بتسدا داشتند می‌توانستند بازی را تجربه کنند، عنوان موبایلی The Elder Scrolls: Blades روی اندروید و iOS برای همه به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است.

بتسدا به تازگی اعلام کرد که همه‌ی کاربران اندروید و iOS می‌توانند بازی را دریافت و به تجربه‌ی آن بپردازند. با این‌که بازی در دسترس همه قرار گرفته است، اما نسخه‌ی نهایی بازی هنوز منتشر نشده است. به طور فنی، بازی The Elder Scrolls: Blades هنوز در بخش دسترسی اولیه قرار دارد. بخشی که بتسدا اعلام کرد پس از دوره‌ی بتا بازی به آن وارد خواهد شد.

همراه با این اعلامیه، بتسدا همچنین تریلر جدیدی برای بازی The Elder Scrolls: Blades منتشر کرد که جهان شگفت‌انگیز، مبارزات و دیگر جنبه‌های بازی را به تصویر می‌کشد. در حالی که عنوان نام‌برده برای بازی موبایل بودن کیفیت بسیار خوبی دارد، با انتقادهای اولیه‌ی بسیاری روبرو شده است و در بخش نظرات می‌توان شاهد انتقاد علیه پیاده‌سازی اشتباه لوت‌باکس‌ها و دیگر مشکلات بود.

نظر شما راجع به این عنوان چیست؟ آیا بتسدا به موفقیت‌ دیگری دست خواهد یافت؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: