ساخت فیلم سینمایی Saints Row شروع شد

توسط سجاد عرفانی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۵:۵۷

احتمالا تاکنون نام سری بازی های The Saints Row به گوشتان خورده باشد مجموعه‌ای جذاب که توسط استودیو Deep Silver ساخته شده است. اکنون به نظر می‌رسد که قرار است شاهد ساخت فیلمی برمبنای این سری بازی های محبوب باشیم. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی و ادامه‌ی این خبر همراه دنیای بازی شوید.آقای Gary Gray شخصی که قبل تر بر روی فیلم هایی مانند The Fate of the Furious، Straight Outta Compton و The Italian Job کار کرده بود هم اکنون به همراه آقای Greg Russo که فیلمنامه نویس این فیلم است. بر روی فیلم Saint Row کار خواهند کرد. سه استودیو Fenix ، Koch Media و Occupant Entertainment نیز به عنوان تهیه کننده های کمکی در پروسه ساخت این فیلم مشارکت خواهند کرد. اما هنوز هیچ تاریخی برای عرضه این فیلم انتخاب نشده است.

متاسفانه هنوز نمی‌توان حدس زد که روند فیلم چگونه خواهد بود زیرا که سری بازی های The Saints Row براساس گیم پلی اکشن بازی طراحی شده‌اند و روند داستانی قدرتمندی در این بازی ها وجود ندارند. برای همین کمی سخت است که بتوانیم این اقتباس سینمایی را فیلمی موفق درنظر بگیریم. اما هنوز برای قضاوت زود است.

متاسفانه فیلم هایی که براساس بازی های کامپیوتری ساخته می‌شوند. آنچنان قدرتمند ظاهر نمی‌شوند و اکثر اوقات تماشاچی ها با عنوانی ضعیف و خسته کننده رو به رو می‌شوند. اما آقای Gary Gray در چند سال اخیر فیلم های خوبی را درکارنامه‌ی کاری خود به ثبت رسانده است. و احتمال دارد که شاهد فیلمی با سکانس های طنز و اکشن پر سرعت و سرگرم کننده مواجه شویم. نظر شما چیست آیا این فیلم می‌تواند همانند سری بازی های Saints Row موفق ظاهر شود ؟ یا آیا مانند دیگر فیلم های اقتباس شده از روی باز های کامپیوتری با شکست مواجه خواهد شد ؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: