بازی Call of Duty Modern Warfare 4 infinity ward

رونمایی از بازی Call of Duty جدید به گفته‌ی اکتیویژن تا قبل از پایان ماه ژوئن

توسط مهدی صبح در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۷:۰۷

جدیدترین بازی از سری Call of Duty که شایعه شده است Modern Warfare 4 خواهد بود، به گفته‌ی اکتیویژن تا دو ماه آینده معرفی خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

هر ساله این موقع، اکتیویژن راجع به آخرین و جدیدترین نسخه‌ی بازی Call of Duty صحبت می‌کند و در سال ۲۰۱۹ به نظر می‌رسد این اتفاق ادامه خواهد داشت.

طی تماس تلفنی اکتیویژن برای گزارش نتایج مالی سه‌ ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۹، این استودیو تایید کرد که عنوان جدید Call of Duty که توسط Infinity Ward توسعه داده شده است، به زودی معرفی خواهد شد. اکتیویژن مخصوصا اعلام کرد که این بازی بعدها و در سه ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد. برای کسانی که اطلاعی ندارند باید بگوییم که این به آن معناست که از الان تا ۳۰ ژوئن (۹ تیر) بازی معرفی خواهد شد.

با این حال، این موضوع اصلا غافل‌گیرکننده نیست زیرا در این مدت رویداد E3 2019 را در پیش داریم. در حالی که امکان دارد این معرفی در رویداد E3 2019 صورت نگیرد و همانند بازی Black Ops 4 چند هفته قبل از مجمع لس‌آنجلس اتفاق بیوفتد. اما از آن‌جایی که تحولات گسترده‌ای در این شرکت در حال اتفاق است، احتمالا معرفی این بازی و رویداد آن کم‌ هزینه‌تر از سال‌های دیگر باشد.

بسیاری از کارکنان اکتیویژن برای امسال بسیار هیجان‌زده هستند و باور دارند که این بازی بسیار خوب عمل خواهد کرد. تاریخ انتشار بازی نیز گفته شده است که سه ماهه‌ی چهارم امسال خواهد بود، که یعنی میان اکتبر و دسامبر.

نظر شما چیست؟ بازی Call of Duty امسال Modern Warfare 4‌ خواهد بود یا خیر؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: