تماشا کنید: تریلر قسمت سوم از فصل دوم بازی Life Is Strange 2 منتشر شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۲:۳۰

در آخرین اخبار بازی شاهد انتشار تریلر جدیدی از قسمت سوم فصل دوم بازی محبوب Life Is Strange 2 هستیم. برای تماشای این تریلر و اطلاع از جزئیات خبر مربوط به آن با دنیای بازی همراه شوید.

قسمت سوم فصل دوم بازی نقش آفرینی بسیار محبوب Life Is Strange 2 تقریبا یک ماه دیگر منتشر خواهد شد و در همین راستا، استودیو سازنده‌ی آن، Dontnod Entertainment، تریلری از این قسمت منتشر کرد که در آن شاهد ترکیبی از صحنه‌های هیجان‌انگیز و احساسی هستیم. سین و دنیل (دو برادر) به گروهی از مطرودین می‌پیوندند که در کشت غیرقانونی ماری جوانا با یکدیگر همکاری می‌کنند. سین به عنوان برادر بزرگتر تلاش می‌کند تا دنیل یاد بگیر قدرت خود را کنترل کند. همین مسئله باعث می‌شود بین دو برادر و بعد‌ها بین سین و برخی دیگر از افراد گروه تنش‌های کوچکی صورت گیرد که البته با وجود مزرعه‌ی غیر قانونی ماری‌جوانا، می‌توان حدس زد که در این قسمت شاهد تنش‌هایی فراتر از دعوای دو برادر خواهیم بود.

داستان کلی این قسمت از آن‌جایی شروع می‌شود که سین و دنیل دیاز بعد از فرار هیجان‌انگیز از Beaver Creek، به Redwood Forests ایالت کالیفرنیا (جنگل سرخدار) می‌رسند. بار دیگر این دو برادر با کسیدی و فین دیدار می‌کنند و زندگی خارج از جامعه را تجربه می‌کنند. دوستی با گروهی از افراد فراری و مطرود باعث شده سین و دنیل به همراه آن‌ها در مزرعه‌ی کاشت غیرقانونی ماری‌جوانا مشغول بکار شوند تا از این راه مخارج سفرهایشان را تأمین کنند. روابط با افرادی اینچنینی باعث شده سین و دنیل بیشتر و بهتر یکدیگر و خود را بشناسند و همین مسئله سبب شده تا بین این دو، تنش‌هایی بوجود بیاید. سوال اینجاست که آیا این تنش‌ها سرانجام به جدایی این دو برادر ختم خواهد شد؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: