بازی بعدی یاکوزا ممکن است در اواخر امسال عرضه شود

توسط مهدی هفته خانک در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۲:۱۵

طبق اطلاعات اخیری که از کمپانی سگا منتشر شده، ممکن است این شرکت بازی بعدی از سری یاکوزا (Yakuza) را در اواخر امسال عرضه کند. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

سگا اخیرا آخرین گزارش مالی خود را منتشر کرده است که به بررسی عملکرد مالی این شرکت در سال گذشته می‌پردازد. طی این گزارش اعلام شده بازی اصلی بعدی از سری یاکوزا ممکن است در سال مالی جاری عرضه شود. این یعنی قبل از فروردین ۹۹ ممکن است شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی بعدی یاکوزا باشیم. هرچند این انتشار هنوز قطعی نیست، اما این اولین بار است که سگا در گزارشات خود به انتشار یک نسخه از سری یاکوزا اشاره می‌کند.

در بازی اصلی بعدی از سری یاکوزا شاهد حضور «کیریو کازوما» نخواهیم بود، بلکه در نقش قهرمان جدیدی به نام «کاسوگا ایچیبین» قرار خواهیم گرفت. چند هفته‌ی پیش سگا اعلام کرد که این بازی نیز همانند اغلب بازی‌های این سری بر روی پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. همچنین کمی قبل، تیم سازنده به دنبال یافتن یک بازیگر مناسب برای یکی از شخصیت‌های نقش اصلی مونث بازی بودند. اطلاعات بیشتری از بازی به همراه بازیگران انتخاب شده برای آن در تابستان منتشر خواهد شد. کاسوگا ایچبین همچنین شخصیت اصلی بازی یاکوزا آنلاین است.

یاکوزا کیامی ۲ طی یک ماه آینده برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین Judgment، یک اسپین آف از سری یاکوزا، در تاریخ ۴ تیر ماه برای پلی استیشن ۴ به صورت بین المللی منتشر خواهد شد. این بازی چند وقت پیش در ژاپن در دسترس قرار گرفت، اما به دلیل این که یکی از بازیگران آن که «پیر تاکی» نام دارد با مقداری مواد مخدر دستگیر شد، بازی از فروشگاه‌های ژاپن حذف گردید. مدتی بعد بازی دوباره در دسترس قرار گرفت در حالی که شخصیت آن عوض شده بود. سگا تایید کرده است که برای Judgment بازی دیگری در دست ساخت ندارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: