تماشا کنید: مزایای پیش خرید و محتویات نسخه‌ی Deluxe edition بازی Rage 2 رونمایی شد

توسط مهدی هفته خانک در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۱:۳۰

با پیش‌خرید بازی Rage 2 به یک ماموریت اختصاصی و یک کد تقلب دسترسی خواهید داشت و با خرید نسخه‌ی Deluxe edition علاوه بر دسترسی به همه کد‌های تقلب دیگر، یک Doom BFG و یک بسته‌ی گسترش دهنده دریافت خواهید کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Rage 2 در ۲۴ اردیبهشت منتشر خواهد شد، بنابراین کمپین تبلیغاتی این بازی این روز‌ها بسیار فعال است و پشت سر هم تریلر از این بازی منتشر می‌شود. حال تریلری منتشر شده که مزایای پیش‌خرید کردن بازی و محتویات نسخه‌ی Deluxe edition آن را شرح می‌دهد.

اگر آخرین بازی در دست توسعه‌ی استودیوی Avalanche، یعنی Rage 2، را پیش‌خرید کنید، ۵ آیتم هدیه خواهد گرفت. پیش‌خرید کنندگان به صورت اختصاصی به ماموریت «حزب خدای مرگ» دسترسی خواهند داشت که جالب به نظر می‌رسد. همچنین پیش‌خرید کنندگان یک پوسته برای وسیله‌ی نقلیه‌ی خود و یک اسلحه دریافت خواهند کرد. همینطور قسمتی از زره نیکولاس رین، ضدقهرمان بازی قبلی Rage نیز برای پیش‌خرید کنندگان در دسترس خواهد بود. در نهایت کد تقلب «He’s on fire» در دسترس پیش‌خرید کنندگان قرار خواهد گرفت که قدرت پرش آن‌ها را تقویت می‌کند. همانطور که می‌بینید مزایای پیش‌خرید Rage 2 بسیار شگفت‌انگیز است.

اما اگر نسخه‌ی Digital Deluxe edition بازی را تهیه کنید تعدادی محتویات بیشتر دریافت خواهید کرد. در ابتدا در نوعی کراس‌اور، به یک عدد  BFG از سری بازی‌های Doom دسترسی خواهید داشت. همچنین یک روش استاندارد برای مبارزات وسایل نقلیه و «تقویت کننده‌ی پیشبرد‌ها» نیز در کنار تمام کد‌های تقلب بازی در اختیار خریداران این نسخه از بازی قرار خواهد گرفت. از همه مهم‌تر، نسخه‌ی Deluxe بازی حاوی گسترش دهنده‌ی «خیزش ارواح» است. این گسترش دهنده‌ی داستانی در تابستان منتشر خواهد شد. برای تماشای این محتویات، تریلر مربوطه را در انتهای خبر تماشا کنید.

Rage 2 در کمتر از دو هفته دیگر، در تاریخ ۲۴ اردیبهشت برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

 

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: