تریلر گیم‌پلی بازی Borderlands 3

تماشا کنید: ویدیوی گیم‌پلی بازی Borderlands 3 منتشر شد

توسط مهدی صبح در ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۶:۴۷

تریلر رسمی از گیم‌پلی بازی Borderlands 3 ساخته‌ی استودیو Gearbox Software منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

اوایل امروز استودیو Gearbox Software میزبان رویدادی برای نمایش گیم‌پلی بازی Borderlands 3‌ بود تا نگاهی بهتر از این عنوان موردانتظار را به ما بدهد.

طی این رویداد، دنیای The Hub نمایش داده شد. پیش‌زمینه‌ی اصلی داستان مشخص شد و البته مبارزات بسیاری را شاهد بودیم. ستاره‌ی بخش آموزشی این بازی یکی از Vault Hunterها با نام «آمارا» بود. کلس شخصیت آمارا، Siren نام دارد. اما تنها بخش کوچکی از چیزی که روی صفحه نمایش داده شد در ویدیوی گیم‌پلی زیر است.

 

کلپ‌ترپ و COV

در دمو، آمارا را در ایستگاه تغییر سریع دیدیم و این مکان جایی است که شما می‌توانید ظاهر شخصیت‌تان را همان‌گونه که دوست دارید طراحی کنید. این موارد شامل سر، پوست، رنگ، ایموت‌ها و حرکات و اسکین‌های اکو می‌شوند. همچنین در این محل می‌توانید درخت مهارت‌های‌تان را بالا برده و تخصص‌های‌تان را دوباره‌ تنظیم کنید.

بازی Borderlands 3 با ماموریتی برای معرفی «کلپ‌ترپ» که کمی از مشکلات‌تان را در پاندورا حل می‌کند، شروع می‌شود.

طبق گفته‌های کلپ‌ترپ، فرقه‌ای جدید که خودشان را فرزندان Vault که به اختصار COV‌ خوانده می‌شود، در حال ایجاد مشکلاتی هستند. لیلیث و رِیدرهای کریمسون در حال استخدام Vault Hunterهای جدید هستند تا راجع به این فرقه و رهبران مرموزشان تحقیق کند.

سپس کلپ‌ترپ شما را به ماموریتی مخفیانه و نفوذی می‌برد تا با Shiv روبرو شوید. Shiv‌ رییس مرکز پروپاگاندای محلی این فرقه است. البته، کلپ‌ترپ دستگیر می‌شود و حال همه چیز به آمارا بستگی دارد تا او را نجات دهد. در بخش مبارزات، خشونت همانند بازی‌های دیگر Borderlands بود که البته کمی قطع عضو نیز در آن دیده می‌شد. سیستم مرگ تصویری نیز به بازی بازگشته است.

اسلحه‌ها، حرکات و پناهگاه

در ادامه‌ی بخش آموزشی مشخص شد که در حالی که می‌دوید، می‌توانید روی زمین لیز بخورید و پرش بلند کرده و لبه‌ها را بگیرید تا خودتان را نقاط بالاتر برسانید.

در بخش اسلحه‌ها، بعضی از سلاح‌ها چندین حالت برای تیراندازی در اختیار‌تان قرار می‌دهند. یک حالت که نشان داده شد شامل Vladof Pistol می‌شد که پیش از تغییر به حالت تیراندازی نیمه‌خودکار، در حال شلیک موشک‌هایی کوچک بود که از لوله‌های زیر تفنگ خارج می‌شدند. بعضی از سلاح‌های عنصری نیز می‌توانند بین چندین عنصر مانند سایرو تغییر کنند، در حالی که سلاح‌های سنگین می‌توانند میان نارنجک‌انداز و مینی‌گان تغییر کنند.

بالاخره، نمایشی از دنیای Hub جدید یا پناهگاه پخش شد که در واقع یک سفینه‌ی مادر است که نه تنها حمل و نقل برای‌مان فراهم می‌کند بلکه خانه‌ای با قابلیت تغییر و شخصی‌سازی شدن نیز در دسترس‌مان می‌گذارد. همچنین می‌توانید در پناهگاه از دو فروشگاه متفاوت، وسایل جدید خریداری کنید.

همچنین در این‌ بخش است که می‌توانید ظواهر گمشده یا فراموش‌شده از مبارزات گذشته را بیابید و قادر خواهید بود تا چیزهایی که در محل‌‌های مختلف یافتید آویزان کنید، صندوق‌های طلایی را باز کنید، وسایل ارتقای انبار خریداری کرده و دیگر امکانات مختلف نیز در دسترس‌تان خواهد بود.

علاوه بر این‌ها می‌توانید به کافه‌ی Moxi رفته، قمار کنید و حتی با Tannis، Sir Hammerlock‌ و Ellie صحبت کنید.

بازی Borderlands 3 روز ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: