خالق آی‌پی‌های God of War و Twisted Metal بر روی یک بازی ترسناک جدید کار می‌کند

خالق آی‌پی‌های God of War و Twisted Metal بر روی یک بازی ترسناک جدید کار می‌کند

توسط افراسیاب در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۳:۳۹

دیوید جِف، خالق آی‌پی‌های God of War و Twisted Metal بر روی یک پروژه مخفی تک‌نفره کار می‌کند که طبق ادعای او دارای یک سبک جدید در داستان سرایی است. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

دیوید جف را بیشتر به عنوان خالق God of War و Twisted Metal می‌شناسند، که علاوه بر نسخه اورجینال بر روی چندین عنوان از فرانچایزهای نام‌برده کار کرده است. در چندسال گذشته پس از عملکرد ضعیف آخرین بازی او به نام Drawn to Death استودیو او تعطیل شد و دیگر خبری از او منتشر نشد. او امروز در توییتر پیدایش شد، و اعلام کرد که دوباره مشغول به کار بر روی یک چیز بسیار جالب شده است.

جف در توییتر گفت که مشغول طراحی و نوشتن یک بازی کاملا جدید است که هنوز آن را به کسی نشان نداده است. او می‌گید که آن یک بازی ترسناک تک‌نفره است که ظاهرا دارای شیوه کاملا جدیدی در داستان سرایی داخل بازی است. با اینکه پست های او کمی مبهم است اما نظر مارا از همین حالا جلب کرده است چراکه خود می‌گوید به بازی جدید خود بسیار عشق می‌ورزد.

همانطور که خود می‌گوید هنوز طرح کلی و مفهومی خود را هنوز به کسی نشان نداده و هنوز ناشری برای آن پیدا نشده است. خلاصه هرچه که هست، برای مشاهده آن باید مدت بسیار زیادی را منتظر بمانیم. هرچند که مدتی است از جف چیز خاصی ندیده ایم اما باتوجه به سابقه درخشان او ایمان داریم که او می‌تواند بازهم ما را شگفت‌زده کند.

در این روزها من مشغول طراحی و نوشتن یک چیز کاملا جدید هستم. این یک بازی تک‌نفره و ترسناک است که دارای یک داستان‌سرایی داخل بازی جدید است و من عاشق آن هستم.

هنوز به کسی چیزی از بازی‌ای که رویش کار می‌کنم نشان نداده ام. و هنوز سرمایه‌گذار برای آن پیدا نکرده ام.

زمانی که آن را به جهانیان نشان دهم شاید همه از آن متنفر شوند و یا شاید به یک چیز بسیار بزرگ تبدیل شود، در این مرحله چیزی نمی‌دانم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: