جدول فروش هفتگی بریتانیا | Days Gone با شکست Mortal Kombat 11 در رتبه نخست ایستاد

توسط افراسیاب در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۳:۴۲

با اینکه بازی Days Gone نقدهای متوسطی دریافت کرد و با اینکه این بازی در هفته انتشار بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد، این بازی توانست در رتبه نخست جدول فروش هفتگی بریتانیا قرار بگیرد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

حتا از آن جالب‌تر این است که Days Gone با فاصله قابل‌توجهی نسبت به عنوان دوم این جدول جای گرفته است، در صورتی که یک بازی انحصاری بوده و نسبت به بازی مولتی‌پلتفرم Mortal Kombat 11 بر روی پلتفرم‌های بسیار کمتری منتشر شده است، و همچنین این بازی یک آی‌پی کاملا جدید محسوب می‌شود. Days Gone حدود ۲۷ درصد از بازی God of War در هفته نخست انتشار کمتر فروخته است، اما با اینحال باتوجه به نکات بالا عملکرد این بازی در این منطقه فوق‌العاده بوده است.

بازی Mortal Kombat 11 در نخستین هفته انتشارش در رتبه دوم این لیست قرار گرفت که باتوجه به گزارش نسخه فیزیکی این بازی نسبت به بازی Mortal Kombat X دچار افت ۴۳.۳ درصدی بوده است. البته این نکته را در نظر داشته باشید که بازی Mortal Kombat X در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در آن زمان فروش دیجیتالی بازی‌ها بسیار کمتر بود، چراکه خود NetherRealm اظهار داشت که بازی Mortal Kombat 11 بهترین فروش زمان انتشار را در تاریخ این سری تجربه کرده است. اگرچه فروش فیزیکی بازی MK11 از MK X کمتر بوده است، با این حال فروش فیزیکی این بازی از عناوین اخیر دیگر NetherRealm Studio مانند Injustice 2 بهتر بوده است. بازی Mortal Kombat 11 بهترین عملکرد را در کنسول PS4 داشته است که حدود ۷۱ درصد از فروش خود را در این پلتفرم فروخته است.

بازی World War Z نیز که در هفته گذشته در رتبه نخست قرار داشت، در این هفته با سقوط نه پله‌ای در رتبه ۱۰ جدول قرار گرفت.

در زیر می‌توانید جدول ۱۰ فروش برتر هفتگی بریتانیا را مشاهده کنید:

  1. Days Gone
  2. Mortal Kombat 11
  3. FIFA 19
  4. Red Dead Redemption 2
  5. Tom Clancy’s The Division 2
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Sekiro: Shadows Die Twice
  8. Foriza Horizon 4
  9. New Super Mario Bros. U Deluxe
  10. World War Z

بازی Days Gone هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ قابل دسترس است؛ همچنین بازی Mortal Kombat 11 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی عرضه شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: