بازی واقعیت مجازی Peaky Blinders

انتشار بازی واقعیت مجازی Peaky Blinders در بهار سال ۲۰۲۰

توسط مهدی صبح در ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۴:۳۰

عنوانی واقعیت مجازی از سریال Peaky Blinders توسط استودیوی استارت‌آپی با نام استودیو Maze Theory در دست توسعه است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

استودیو Mazy Theory در ماه آوریل ۲۰۱۸ توسط توسعه‌دهندگان سابق اکتیویژن و پلی‌استیشن تاسیس شده است. استودیو Maze Theory از سوی مخاطبان برنامه‌ی آینده دولت انگلستان بودجه دریافت کرده تا این بازی را با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی هوش مصنوعی بسازد طبق این اطلاعات، می‌توانیم انتظار تجربه‌ی متفاوت بازیکنان از تعامل با NPCهای این بازی را داشته باشیم. انتظار می‌رود این بازی بهار سال ۲۰۲۰ برای تمام پلتفرم‌های واقعیت مجازی منتشر شود.

گرگ کلارک، منشی تجاری دولت گفت:

داستان‌های موفق مانند Wallace یا Peaky Blinders دلیل آن هستند که چرا صنایع تولید‌کننده و خلاق ما هم برای انگلستانی‌ها و هم به صورت بین‌المللی جذابیت دارد. حال با این صنایع مختلف توانسته‌ایم نزدیک به ۱۰۰ میلیارد پوند سرمایه وارد کشور کنیم و به اقتصادمان کمک بسیاری کنیم. دلیلی این سرمایه‌گذاری‌ها همین است. ما با این سرمایه‌گذاری‌ها قصد داریم تا نسل بعدی از سرگرمی و بازی را رهبری کنیم.

این در واقع اولین تجربه‌ی استودیو Maze Theory است که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مختلف، عنوانی بی‌رقیب خواهند ساخت. به‌گفته‌ی تولیدکننده‌ی اجرایی استودیو Maze Theory بازیکنان به معنای واقعی کلمه بخشی از دنیای Peaky Blinders خواهند بود و قادر هستند تا با شخصیت‌ها به نحوی غیرقابل پیش‌بینی تعامل داشته باشند.

در ادامه تصویری از طراحی اولیه تماشا خواهید کرد. آیا هیجان‌زده‌اید تا توماس شلبی و نیروهای او را در محیط واقعیت مجازی ببینید؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: