کنسول نینتندو سوییچ

عرضه‌ی نسخه‌ی ارزان‌تر کنسول نینتندو سوییچ تا آخر ماه ژوئن

توسط مهدی صبح در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۸:۳۰

نینتندو قرار است که نتایج سال مالی گذشته‌اش را فردا منتشر کند و درحالی که کنسول نینتندو سوییچ فروش خوبی را در این دوره تجربه کرد، آمار فروش این کنسول از انتظارات این شرکت کم‌تر بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

پس از این اتفاق و نرسیدن نینتندو به سود موردنظرش، به نظر می‌رسد که تولیدکننده‌ی سخت‌افزار به زودی نسخه‌ی جدیدی از این کنسول را با قیمت ارزان‌تر عرضه خواهد کرد.

قرار است نینتندو مدل ارزان‌ و جدیدتری را در ماه‌های آینده منتشر کند. این اطلاعات از سوی منابعی منتشر شدند که از برنامه‌های آینده‌ی این شرکت باخبر بودند. طبق گزارش‌های این دو منبع، به نظر می‌رسد این مدل‌ جدید قبل از ماه ژوئن ۲۰۱۹ عرضه شود و این زمان از چیزی که انتظارش را دارید، بسیار زودتر است.

علاوه بر مدل کاملی از نینتندو سوییچ که در آینده عرضه خواهد شد، مدل موجود در بازار ارتقا خواهد یافت. این مدل گفته می‌شود که کاملا جدید نخواهد بود و تنها نسخه‌ای جدید و پایه از کنسول است.

اگر این گزارش‌ها حقیقت داشته باشند، ممکن است تا فردا راجع به کنسول جدید به صورت رسمی خبری بشنویم. در حالی که نینتندو به صورت رسمی این موضوع را اعلام نکرده است، اما گزارشات مالی که فردا انجام می‌گیرد، راجع به درآمد و نحوه‌ی درآمد برای سال آینده خواهد بود. اگر کنسول نینتندو سوییچ جدیدی در راه باشد، قطعا خبر آن به سهام‌داران داده خواهد شد تا از برنامه‌ی مالی سال آینده‌ی این شرکت اطلاع داشته باشند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: