سریال Halo

کمپانی ۳۴۳ Industries از پخش سریال Halo بسیار هیجان زده است

توسط علی پورمرادی در ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

فیلم و سریال‌هایی که بر اساس بازی‌های ویدیویی ساخته شده‌اند به دلیل اینکه تا کنون آثار باکیفیتی نبودند، بسیار بدنام هستند. به همین دلیل توسعه‌دهندگان معمولا از آثاری که بر اساس بازی‌هایشان ساخته می‌شوند خوشحال نمی‌شوند. اما به نظر می‌رسد این‌بار شرکت سازنده Halo از سریالی که قرار است بر اساس این مجموعه بازی در شبکه Showtime پخش شود بسیار هیجان‌زده هستند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون  همراه دنیای بازی باشید.

بنابر گفته‌ی کارگردان کمپانی ۳۴۳ Industries، آقای کیکی وولفکیل، تیم سازنده درباره این اقتباس بسیار هیجان زده هستند و گوشزد می‌کنند که این پروژه تلاش مبتنی بر همکاری و مومنتوم زیادی دارد.

بسیار برای ما هیجان‌انگیز است زیرا ما احساس می‌کنیم همکاری و مومنتوم خوبی داریم. می‌دانید، زمان‌هایی در برنامه بوده است که ما متمرکز در بخش تجاری و قراردادها، مذاکرات و این قبیل چیزها بودیم. اکنون احساس می‌کنیم از این قسمت‌ها عبور کرده‌ایم و راستش را بخواهید، در قسمت لذت‌بخش کار، که بخش خلاقیت است هستیم.

بسیار خوب است که می‌بینیم سازندگان سری بازی Halo درباره سریالی که Showtime ساخته است هیجان زده هستند و این احتمالا نشان از کیفیت بالای این سریال دارد.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: