Shadow Of The Tomb Raider

تماشا کنید: تریلری از آخرین محتوای دانلودی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد

توسط سجاد عرفانی در ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۹:۱۵

به نظر لارا کرافت به آخرین ماجراجویی خود نزدیک می‌شود زیرا که به نظر می‌رسد اسکوئر انیکس (Square Enix) قصد دارد آخرین محتوای دانلودی بازی Shadow Of The Tomb Raider را عرضه کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی و تماشای این ویدئو همراه دنیای بازی شوید.بازی Shadow of The Tomb Raider عنوانی بود که سال قبل عرضه شد و برخلاف دو نسخه‌ی قبلی خود با موفقیت زیادی رو به رو نشد و توجهات زیادی را به خود جلب نکرد. یکی از دلایل اصلی این اتفاق زمان بندی اشتباه شرکت اسکوئر انیکس بود زیرا که آن‌ها بازی را همزمان با عنوان هایی مانند Spider-man منتشر کردند و باعث شدند تا از این بازی کمتر استقبال شود. با این حال استودیو سازنده از عملکرد بازی راضی بود و تایید کرد که به احتمال زیاد در آینده شاهد عرضه‌ی بازی‌های بیشتری از سری Tomb Raider خواهیم بود. این نسخه بر خلاف دیگر عنوان‌های تک نفره از بروزرسانی‌های متعددی پشتیبانی می‌کرد و به نظر می‌رسد که امروز شاهد عرضه‌ی آخرین محتوای دانلودی برای این بازی هستیم.

آخرین محتوای دانلودی بازی The Path Home نام خواهد داشت و داستان آن بعد از پایان نسخه‌ی اصلی بازی جریان می‌گیرد جایی که لارا کرافت سعی دارد تا دنبال دوستان خود بگردد. به نظر در این محتوای دانلودی شاهد مراحل، مقبره، سلاح و ابزار آلات جدیدی خواهیم بود.

بازی Shadow Of The Tomb Raider هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. همچنین می‌توانید آخرین محتوای دانلودی این بازی که با نام The Path Home شتاخته می‌شود را هم اکنون به صورت جداگانه تهیه کنید.

درنهایت می‌توانید تریلر منتشر شده از The Path Home را در پایین تماشا کنید:

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: تریلری از آخرین محتوای دانلودی Shadow of the Tomb Raider منتشر شد”

  1. ahmadpop4 گفت:

    چقدر جزئیات داشت تریلر، سردرد شدم والله

    ۰ ۰