بازی The Division 2 پرفروش ترین بازی ماه مارچ شناخته شد

توسط علی پورمرادی در ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۸:۰۰

با این که نینتندو در ماه گذاشته پرفروش‌ترین کنسول شناخته شد، اما پرفروش ترین بازی در ماه گذشته بازی The Division 2 بود. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه باشید.

بازی The Division 2 در ماه گذشته صدر جدول پرفروش ترین بازی در جدول فروش را تصاحب کرد و به دنبال آن، بازی Sekiro: Shadows Die Twice در رده دوم قرار گرفت. همچنین بازی‌های MLB 19: The Show و Devil May Cry 5 به ترتیب در رده‌های سوم و چهارم در جدول فروش جای گرفتند و  بازی Super Smash Bros. Ultimate در کمال ناباوری رده‌ای بهتر از پنجم تصاحب نکرد.

بازی تازه به انتشار رسیده  Yoshi’s Crafted World که در اواخر همین ماه منتشر شده بود در رده نهم جدول فروش این ماه قرار گرفت، این درحالیست که بازی Super Smash Bros. Ultimate که در رده پنجم قرار گرفته چهار ماه از انتشارش می‌گذرد و بنظر می‌رسد که بازی Yoshi’s Crafted World شروع قوی‌‌ای نداشته است. همچنین بازی‌های Red Dead Redemption 2 و Grand Theft Auto 5 به عملکرد خارق‌العاده خود ادامه داده و به ترتیب در جایگاه ششم و هشتم جای گرفتند.

لاذم به ذکر است که بازی Kingdom Hearts 3 همچنان پرفروش ترین بازی سال است و با وجود انتشار بازی The Division 2 شرکت Square Enix  همچنان برگه برنده را در دستان خود می‌بیند.

.شما عزیزان می‌توانید در لیست زیر آمار پرفروش‌ترین بازی‌ها در ماه گذشته را مشاهده کنید

Tom Clancy’s The Division 2
Sekiro: Shadows Die Twice
MLB 19: The Show
Devil May Cry 5
Super Smash Bros. Ultimate
Red Dead Redemption II
NBA 2K19
Grand Theft Auto V
Yoshi’s Crafted World
Call of Duty: Black Ops IIII
Anthem
Mario Kart 8
Jump Force
New Super Mario Bros. U Deluxe
Far Cry New Dawn
Minecraft
Battlefield V
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Borderlands
Assassin’s Creed: Odyssey

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید