جزئیات جدیدی از سری بازی های Uncharted فاش شد

بازیگر نیتن دریک از احتمال ساخت آنچارتد ۵ می‌گوید

توسط مهدی هفته خانک در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۲۳:۰۷

نولان نورث در آخرین مصاحبه‌ی خود طی رویداد کمیک‌کان، در مورد احتمال ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری آنچارتد اظهار نظر کرد. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

آیا سونی یک بازی جدید از سری آنچارتد خواهد ساخت؟ بعید به نظر می‌رسد. حتی اگر این فرانشیز دوباره به جریان در بیاید «نیتن دریک» قهرمان چهار بازی اصلی سری قهرمان بازی جدید نخواهد بود. ماجراجویی‌های نیتن دریک به پایان رسیده است. البته که هیچ یک از ما از آینده خبر نداریم. آنچارتد یکی از سری بازی‌های بسیار موفق سونی در دهه‌ی گذشته بوده است. آی‌پی‌های اینچنینی به همین سادگی کنار گذاشته نمی‌شوند، ممکن است در زمان مناسب شاهد بازگشت این سری باشیم.

اخیرا در کامیک‌کان سوپانوا، نولان نورث، بازیگر نقش نیتن دریک، یک مصاحبه‌ی مختصری داشته است و همانطور که حدس می‌زنید؛ سوال «آنچارتد ۵» مطرح شده است.

نورث در این باره گفت:

بسیاری از مردم خواهان آنچارتد ۵ هستند، اما باید اعتراف کنیم که کشتی این سری به مقصد خود رسیده است. البته بسیار عالی است که این سری بازی‌ها در خاطرات بسیاری از مردم ماندگار شده است.

وی افزود:

ما به هیچ وجه نمی‌دانستیم که آیا بازی دومی وجود خواهد داشت یا خیر! زمانی که نسخه‌ی دوم را فیلم‌برداری می‌کردیم من بسیار خوشحال بودم، و بازی جواب داد؛ [استودیوی ناتی داگ] کاملا در مورد ساخت نسخه‌ی سوم و چهارم بازی مطمئن بود.

نورث اعتراف کرد که تا قبل از آغاز مراحل توسعه‌ی نسخه‌ی چهارم بازی، خود او نیز اطلاع نداشته است که آنچارتد ۴ پایان راه سری خواهد بود.

بعد از اینکه مراحل فیلم برداری نسخه‌ی چهارم تمام شد من گفتم:«خب بعد از این می‌خواهیم چکار کنیم؟!» اما هیچ خبری از نسخه‌ی پنچم نبود… واقعا به پایان فرانشیز رسیده بودیم؛ اما تا همین جای کار من بسیار به کاری که توانسته بودیم انجام دهیم افتخار می‌کردم و اگر سونی و ناتی داگ تصمیم گرفته‌اند که اینگونه به کار آنچارتد پایان دهند، من مشکلی ندارم.

ناتی داگ همواره دو فرانشیز را به صورت فعال برای خود نگه می‌دارد. در این نسل ما شاهد آنچارتد و the last of us بودیم. حال اما آینده هر دوی این فرانشیز‌ها در سایه‌ی ابهام قرار دارد، اما احتمالا در نسل بعدی شاهد ادامه یافتن یکی از آن‌ها باشیم؛ زیرا بعید به نظر می‌رسد که ناتی داگ هر دو آی‌پی خود را برای ساخت دو آی‌پی کاملا جدید کنار بگذارد. کمتر کسی احتمال می‌داد که در E3 2016 شاهد رونمایی از پارت دوم the last of us باشیم، پس می‌توان به ساخته شدن پارت سوم بازی نیز امیدوار بود. به عبارتی، می‌توان امید داشت که آنچارتد در زمان پلی استیشن ۵ بازگردد، در دست ساخت بودن فیلم آنچارتد با بازی «تام هولند» نیز بر این احتمال افزوده است.

شما در اینباره چه فکری دارید؟ آیا شاهد نسخه ی دیگری از آنچارتد خواهیم بود؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: