طرفداران مورتال کامبت از غیبت «میلنا» ناراضی هستند

توسط مهدی هفته خانک در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۲۳:۱۹

پس از قطعی شدن لیست شخصیت‌های مورتال کامبت ۱۱، بسیاری از طرفداران این سری از غیبت شخصیت محبوب میلنا ناراضی هستند. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

با رونمایی از «فراست» و انتشار بازی، حال ترکیب کلی شخصیت‌های مورتال کامبت ۱۱ مشخص شده است. در واقع مدتی پیش با لو رفتن این شخصیت لیست بازی تکمیل شد. اما در میان لیست شخصیت‌ها اثری از شخصیت‌های محبوبی همچون «رین»، «رپتایل» و «میلنا» نیست. حال طرفداران این شخصیت‌ها بسیار ناراحت هستند و نسبت به نبودن شخصیت مورد علاقه‌ی خود در مورتال کامبت ۱۱ اعتراض دارند.

برای مثال؛ در طی استریم زنده‌ی Kombat Kast که متعلق به یکی از بزرگترین طرفداران مورتال کامبت می‌باشد، اغلب کامنت‌ها در مورد غیبت میلنا در بازی بود. البته برخی طرفداران رین و رپتایل نیز اعتراضاتی داشتند ولی هیچ یک قابل مقایسه با حجم اعتراضات نسبت به غیبت میلنا که چت را پر کرده بود نبودند.

همچنین اگر سری به صفحه‌ی مورتال کامبت در توییتر بزنید یا حساب «اِد بون» کارگردان بازی را چک کنید، متوجه حجم زیاد توییت‌هایی خواهید شد که درخواست اضافه شدن میلنا به بازی را دارند. برخی از این توییت‌ها عبارتند از:

ای کسانی که میلنا را دوست ندارید! تصور کنید که «ساب-زیرو» و «اسکورپین» در بازی نباشند. میلنا و «کیتانا» دقیقا همین نسبت را با یکدیگر دارند.

pic.twitter.com/m7GbchYdYG

— David K (@xDavidK) April 22, 2019

واقعا میلنا کجاست؟!

pic.twitter.com/StKzicZSnn

— Kerem (@KeremMusic) April 22, 2019

میلنا کجاست؟ یک جای کار می‌لنگد!

— GT.Shuad (@iRashuad) April 22, 2019

میلنا را در دی‌ال‌سی به بازی اضافه کنید، در غیراینصورت ما این بازی را نمی‌خواهیم.

— marcelo (@artminaj) April 22, 2019

چطور توانستند یک مورتال کامبت بدون میلنا بسازند؟!

— Eran (@eranrae) April 22, 2019

طرفداران این سه شخصیت غایب به شدت چشم امید خود را به دی‌ال‌سی‌های بازی دوخته‌اند. البته مدتی پیش لیست شخصیت‌های موجود در دی‌ال‌سی بازی لو رفت و متاسفانه خبری از رین، رپتایل و یا حتی میلنا در آن نبود.

به هر حال، شاید این شخصیت‌های لو رفته برای دی‌ال‌سی درست نباشند و یا اینکه استودیوی NetherRealm تصمیم داشته باشد تا این شخصیت‌ها را به عنوان مبارزان مخفی به بازی اضافه کند؛ اما چیزی که مشخص است این است که بخشی از جامعه‌ی طرفداران مورتال کامبت به شدت از غیبت میلنا ناراضی هستند.

مورتال کامبت ۱۱ هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. نمرات بازی به تازگی منتشر شده‌اند و می‌توانید در دنیای بازی آن‌ها را بررسی کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: