بازی Cyberpunk 2077 از اسلحه‌های متعددی برخوردار خواهد بود

توسط حمیدرضا داوریان در ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۹:۳۰

با توجه به آخرین اخبار بازی، کارگردان بازی Cyberpunk 2077 اعلام کرد این بازی به سلاح‌های متعدد و هوشمندی مجهز است که لذت یک بازی شوتر واقعی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

از زمانی که استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) از بازی Cyberpunk 2077 رونمایی کرد و تریلرهایی از آن را به نمایش گذاشت، می‌شد انتظار داشت که با چه بازی با کیفیتی در سبک شوتر اول شخص طرف هستیم! توسعه‌دهندگان بازی نیز ادعا می‌کردند Cyberpunk 2077 آپشن‌های زیادی را در گان‌پلی خود برای کاربران تدارک دیده و از این بابت هیچ کمبودی در بازی حس نمی‌شود!‌ روز گذشته اما استودیو سی‌دی پراجکت رد در رابطه با وجود سلاح‌های متعدد در بازی نقش آفرینی مورد انتظار خود توضیحاتی ارائه داد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

وقتی در رابطه با گان‌پلی این بازی از آقای Mateusz Tomaszkiewicz، کارگردان این بازی، پرسیده شد، او با اشاره به اینکه این بازی در درجه‌ی اول یک بازی در سبک نقش آفرینی است و المان‌های تیراندازی در اولویت بعدی قرار دارند و به اصطلاح، بازی را به عنوانی در سبک شوتر نقش‌ آفرینی تبدیل کرده‌است، نگفت:

ابتدا باید بگویم که بازی Cyberpunk 2077 در درجه‌ی اول یک بازی نقش آفرینی است که تیراندازی اول شخص به آن اضافه شده است. بنابراین گیم‌پلی این بازی راه‌های متنوعی برای پشت سر گذاشتن مراحل بازی مقابلتان قرار خواهد داد. به نظر من همین مورد فرق اساسی بین این بازی و دیگر بازی‌ها را رقم می‌زند. یعنی اینکه همه چیز بستگی به گان‌پلی و تیراندازی ندارد، بلکه چطور از این سبک در طول داستان بازی بهره ببریم نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. البته مکانیک‌های بسیار زیادی نیز بر اساس سبک شوتر طراحی کردیم که هنوز جای کار دارند و در مورد آن‌ها نیز بعدا صحبت خواهیم کرد. منتظر باشید!

او همچنین در رابطه با تنوع سلاح‌ها در بازی Cyberpunk 2077 افزود:

علاوه‌بر این، در حال حاضر در حال کار روی مکانیک‌های مختلف تیراندازی هستیم و به نظرم به اندازه‌ی کافی اسلحه‌‌های متنوع در بازی وجود خواهند داشت که این بازی را به یک عنوان قابل توجه در این سبک بدل کنند. اگر بخاطر داشته باشید در دموی قبلی که از این بازی منتشر شد، شاهد اسلحه‌های هوشمند در آن بودیم که به شخصه در کمتر بازی‌های شوتر امروزی شاهد آن بودم و هستم. در رابطه با گیم‌پلی بازی نیز باید بگویم که یک سری ایده‌های جالب و عالی در ذهنمان وجود دارد که باید آن‌ها را روی بازی پیاده کنیم.

تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 هنوز به صورت رسمی اعلام نشده اما به احتمال بسیار زیاد این بازی برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. با توجه به اینکه کنسول‌های نسل بعد احتمالا سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شوند، امکان اینکه Cyberpunk 2077 اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی نیز عرضه شود وجود دارد. با این‌حال بهتر است تا آغاز رویداد E3 2019 که در ماه جوئن (خرداد) برگذار می‌شود منتظر بمانیم زیرا به گفته‌ی استودیو سی‌دی پراجکت رد، آن‌ها در این رویداد حضور پر رنگی خواهند داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید