نمرات و امتیازات بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد

توسط حامد محمدپور در ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۹:۳۴

سرانجام قسمت جدید از مجموع بازی‌های Mortal Kombat منتشر و نقد‌ها و نمرات بازی از سوی منتقدین منتشر شد. با توجه به تغییرات گسترده‌‌ی استودیو NetherRealm در این نسخه ایجاد کرده است، امید می‌رفت که اثر نهایی بتواند این مجموعه را به دوران اوج خود برگرداند. در ادامه با آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید تا نگاهی به نمرات و امتیازات منتشر شده برای قسمت جدید بازی Mortal Kombat 11 داشته باشیم.

در این بازی شخصیت Kronika معرفی می‌شود. شخصیتی جدید که گفته می‌شود پشت چندین رویداد و اتفاق در تاریخ سری‌ها و عناوین مختلف این بازی بوده است. او قادر است تا زمان را دست‌کاری کند و این موضوع بخش عظیمی در داستان بازی دارد. در این بازی، شخصیت‌های کلاسیک Mortal Kombat گذشته و آینده‌ی خودشان را مشاهده می‌کنند.

بسیاری از شخصیت‌های معروف و شناخته شده به بازی بر می‌گردند. بعضی از شخصیت‌ها مانند Cassie Cage و Jacqui Briggs که در سری گذشته معرفی شدند و در بازی Mortal Kombat 11 نیز چندین شخصیت جدید حضور خواهند داشت.

در بخش گیم‌پلی نیز، بازی شامل نسخه‌ی به‌روز رسانی شده‌ی سیستم شخصی‌سازی شخصیت‌های بازی Injustice 2 است. شما قادر خواهید بود تا حرکات معین قهرمان‌تان را انتخاب کنید و در واقع اسکورپیون یا ساب‌زیروی خودتان را بسازید. البته اشاره کنیم که می‌توانید سینماتیک ورودی و لباس و تجهیزات‌تان را نیز خودتان انتخاب کنید.

این امکانات و داستان، نوید عنوانی لذت‌بخش را می‌دهند. در ادامه نمرات و امتیازات بازی Mortal Kombat 11 را مشاهده می‌کنید:

IGN – ۹
Gamespot – ۸
USgamer – ۳.۵/۵
CGMagazine – ۹.۵
We Got This Covered – ۷.۵
Attack of the Fanboy – ۹
Push Square – ۷
GamesRadar+ – ۸
Press Start – ۹
Xbox Achievements – ۸۸%
Critical Hit – ۹
Shacknews – ۷
TrustedReviews – ۸
Gaming Nexus – ۸
Hobby Consolas [Spanish] – ۸۹/۱۰۰
Gameblog [French] – ۸
Spaziogames [Italian] – ۸.۸

عنوان Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. البته لازم به ذکر است که نسخه‌ منطقه اروپای نسخه‌ی سوییچ ۱۰ می (۲۰ اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: