گزارش باکس آفیس: The Curse of La Llorona فاتح قدرتمند عید پاک!

توسط متین اشراقی در ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۴:۳۷

در سومین هفته‌ی آوریل در باکس آفیس شاهد افتتاحیه‌ی فوق‌العاده‌ی The Curse of La Llorona با ادامه‌ی فروش قدرتمند Shazam! بودیم. همچنین این هفته با افتتاح اولین فیلم فاکس دیزنی یعنی Breakthrough همراه بود. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

نفرین صدرنشین

در این هفته The Curse of La Llorona با فروش فوق‌العاده‌ی خود در افتتاحیه توانست جایگاه اول را به دست بیاورد تا Warner Bros برای سومین هفته‌ی متوالی فاتح جایگاه اول نام بگیرد. این فیلم بزرگسال و ترسناک با کسب ۲۶.۵ میلیون دلار، توانست افتتاحیه‌ی فوق‌العاده‌‌ای داشته باشد. همچنین در بازار جهانی نیز با ۳۰ میلیون دلار فروش  توانست در مجموع افتتاحیه‌ی فوق‌العاده‌ی ۵۶.۵ میلیون دلاری را تجربه کند.

فیلم The Curse of La Llorona

The Curse of La Llorona در سایت CinemaSccore از سوی تماشاگران نمره‌ی B- را دریافت کرد. همچنین از دو مرجع متاکریتیک و Rotten Tomatoes برخلاف فروش خوبش، به ترتیب نمرات ضعیف ۴۱ و ۳۳ را کسب کرد. داستان فیلم درباره‌‌ی یک مادر و دو کودک خردسال وی است که درگیر نفرین زنی متوفی به نام لایورونا و گرفتار نیروی اهریمنی او می‌شوند.

Shazam! همچنان مایه‌ی فخر دی‌سی

رتبه‌ی دوم نیز به فیلم دیگری از Warner Bros یعنی Shazam! رسید تا این فیلم با اضافه کردن ۱۷.۳ میلیون دیگر به درآمد ۱۲۱ میلیون دلار رسید. از لحاظ فروش جهانی نیز با بدست آوردن ۲۲ میلیون دلار به مجموع فروش جهانی و کل، ۲۰۱.۵ و ۳۲۲ میلیون دلار دست یافت.

اولین اکران فاکس دیزنی

در رتبه‌ی سوم، فیلم Breakthrough قرار دارد که افتتاحیه‌ی خود را با ۱۱.۱ میلیون دلار شروع کرد. این فیلم‌که در دومین هفته‌ی اکران خود، در بازارهای جهانی ۲.۸ میلیون دلار بدست آورد و در مجموع ۵.۹ میلیون دلار در این بازارها فروش کرده‌ است.

نمره‌ی Breakthrough در سایت CinemaScore نمره‌ی خوب A ثبت شده و نمرات این فیلم‌ در دو مرجع متاکریتیک و Rotten Tomatoes به ترتیب ۴۸ و ۶۷ است. داستان فیلم درباره‌ی پسری ۱۴ است که در دریاچه‌ی سنت لوییس غرق می‌شود و پس از یک ساعت مرگ و حتی شکست در احیای او ناگهان به زندگی برمی‌کردد.

آخرین تلاش‌های Captain Marvel قبل از End Game

آخرین اثر منتشر شده از دنیای سینمایی مارول یعنی Captain Marvel در رتبه‌ی چهارم حضور دارد. این فیلم با فروش ۹ میلیون دلار توانست مجموع فروش خود را به بیش از ۴۰۰ میلیون دلار برساند تا به عنوان ۳۴ امین فیلم پرفروش در آمریکا و همچنین هفتمین پرفروش دنیای سینمایی مارول در این بازار فیلم شناخته شود. فیلم Captain Marvel با اضافه کردن ۶.۵ میلیون دیگر به فروش جهانی خود به مجموع فروش جهانی ۶۸۹.۵ میلیون دلار دست یافت. حالا فروش کل Captain Marvel رقم بزرگ ۱.۰۸۹ بیلیون دلار است.

زن کوچک در رتبه‌ی پنج

در پنجمین رتبه Little قرار دارد که با ۴۵ درصد افت در دومین هفته‌ی خود به ۸.۴۵ میلیون دلار داخلی و ۱.۴ میلیون دلار جهانی رسید. فروش داخلی، جهانی و کل Little به ترتیب ۲۹.۳، ۴.۸ و ۳۴.۱ میلیون دلار است.

مستند جذاب اما کم‌فروش دیزنی

خارج از ده فیلم، در رتبه‌ی دوازدهم مستند Penguins پایین‌تر از انتظارات ظاهر شد و ۲.۳ میلیون دلار کسب کرد. نمره‌ی این مستند در سایت CinemaScore نمره‌ی خوب A ثبت شده‌ است. این مستند از سایت CinemaSccore نمره‌ی خوب A را دریافت کرده و همچنین از دو مرجع متاکریتیک و Rotten Tomatoes به ترتیب نمرات ۶۹ و ۹۰ را گرفته است.

اکران آتی و جدول فروش

در ادامه‌ی این هفته Avengers: End Game در چهارشنبه اکران بزرگی در چین و در ادامه‌ در هفته‌ی آتی یکی بزرگترین افتتاحیه‌های تاریخ را در آمریکا خواهد داشت.

جدول فروش این هفته

ردیف عنوان فیلم آخرهفته مجموع بودجه
۱ The Curse of La Llorona ۲۶.۵ ۲۶.۵ ۹
۲ Shazam! ۱۷.۳ ۱۲۱.۳ ۱۰۰
۳ Breakthrough8.4 ۱۱.۱ ۱۴.۶
۴ Captain Marvel ۹.۱ ۴۰۰
۵ Little ۸.۴ ۲۹.۳ ۲۰
۶ Dumbo ۶.۸ ۱۰۱.۲ ۱۷۰
۷ Pet Sematary ۴.۸ ۴۹.۵ ۲۱
۸ Missing Link ۴.۳ ۱۲.۹
۹ Us ۴.۲ ۱۷۰.۴ ۲۰
۱۰ Hellboy ۳.۸ ۱۹.۶ ۵۰
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: