استودیو سی‌دی پراجکت رد

زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۰۸:۱۵

با توجه به آخرین اخبار بازی، طبق لیستی که یک وب‌سایت خرده‌فروشی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر کرد،‌ تاریخ انتشار این بازی مشخص شد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

از زمانی که بازی Cyberpunk 2077 معرفی شد، خبرها و شایعات زیادی در رابطه با آن شنیدیم. شایعاتی از قبیل تاریخ انتشار عجیب آن که آمازون ادعا کرده بود سال ۲۰۳۰ و ۲۰۹۹ اتفاق می‌افتد تا اخبارهایی پیرامون داستان و گیم‌پلی آن! اما برای گیمرها تنها چیزی که اهمیت دارد تجربه‌ی این بازی‌هاست و شاید هیچ خبری به اندازه‌ی مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار یک بازی نتواند آن‌ها را خوشحال کند.

اما به نظر می‌رسد بعد از گذشت سال‌های زیادی که از معرفی بازی Cyberpunk 2077 می‌گذرد، بالاخره تاریخ دقیق انتشار این بازی نقش‌آفرینی استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Project Red) مشخص شده! Pro Gaming Shop، وب‌سایت خرده‌فروشی کشور اسلوواکی، در صفحه‌ی فروش مربوط به بازی Cyberpunk 2077، تاریخ انتشار این بازی را ۲۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۷ آذر ۹۸) اعلام کرد و با توجه به اینکه خرده‌فروشی‌ها معمولا از زمان انتشار بازی‌ها خبر دارند، بعید به نظر می‌رسد ۲۸ نوامبر تنها یک شایعه باشد!

اکثر خبر‌هایی که پیرامون زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده، از عرضه‌ی آن در سال ۲۰۱۹ خبر می‌دهند. استودیو سی‌دی پراجکت رد نیز اخیرا در برخی از پست‌ها،‌ کارمندانی را استخدام کرده که به شایعه‌ی انتشار هرچه زودتر این بازی دامن زده است. با این‌حال این استودیو فعلا ترجیح داده در رابطه با زمان انتشار این بازی سکوت کند، هرچند که ادعا می‌کنند در رویداد E3 2019 که در ماه جوئن (خرداد) برگزار می‌شود، اجرای بزرگی خواهند داشت که با توجه به شایعات، مشخص شدن زمان دقیق انتشار این بازی نیز می‌تواند بخشی از این نمایش بزرگ باشد.

بازی Cyberpunk 2077 در زمان انتشار، برای کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد”

  1. مهدی صبح گفت:

    جاااااااااااااااااااااااااااااااان
    امیدوارم بهتر از ویچر ۳ باشه تا من بیش‌تر عاشق این استودیو بشم
    حتی در همون حد هم باشه بازم خیلی عالیه

    ۱ ۰