بازی Days Gone در روز انتشار یک به‌روزرسانی دریافت می‌کند که حجم آن بسیار بالا است

بازی Days Gone در روز انتشار یک به‌روزرسانی دریافت می‌کند که حجم آن بسیار بالا است

توسط افراسیاب در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۴:۳۹

حجم به‌روزرسانی ۱.۰۳ بازی Days gone حدود ۱۷ GB است که در روزانتشار در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

تنها چند روز تا انتشار بازی موردانتظار Days Gone باقی مانده است. در صورتی که تاریخ انتشار این بازی بارها با تاخیر مواجه شد، اما به نظر می‌رسد که هنوز مشکلات و باگ‌های زیادی دارد، چراکه یکی از کاربران رددیت دلیل عرضه این به‌روزرسانی را در روز نخست انتشار وجود باگ‌های فراوان در آن می‌داند.

ظاهرا حجم این به‌روزرسانی ۱۷ GB است، البته یکی دیگر از کاربران رددیت حجم آن را ۲۱.۴۲ GB گزارش داده است. اگرچه هنوز چیز خاصی از این به‌روزرسانی نمی‌دانیم، کاربر رددیت این به‌روزرسانی را به برطرف کردن باگ‌های بازی مربوط می‌داند، که با توجه به حجم آن به نظر می‌رسد که دارای مشکلات زیادی باشد. باتوجه به آنکه به‌تازگی حجم بازی ۶۷ GB گزارش شده است، با این به‌روزرسانی، حجم آن بیشتر خواهد شد. بنابراین حواستان باشد که در پلی‌استیشن ۴ خود به میزان کافی برای این بازی فضای خالی کنار گزاشته باشید.

بازی Days Gone در روز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. نقدها و نمرات این بازی نیز یک روز زودتر منتشر می‌شوند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: