بازی Cyberpunk 2077 با آنچه در سال گذشته مشاهده کردید بسیار متفاوت است

بازی Cyberpunk 2077 بسیار متفاوت‌تر از آنچه است که در سال گذشته مشاهده نمودید

توسط افراسیاب در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۶:۱۹

در E3 سال گذشته یک تریلر از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد، و مدتی بعد یک نمایش مفصل از گیم‌پلی بازی به‌نمایش درآمد و همین کافی بود تا از این بازی به عنوان یکی از موردانتظارترین عناوین نام برده شود. اما چیزهایی که در آینده از این بازی منتشر خواهد شد، بسیار متفاوت‌تر خواهد بود. در ادامه برای اطلاع از جدیدترین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

کارگردان بازی Cyberpunk 2077 آقای  Mateusz Tomaszkiewicz به‌تازگی در جریان یک مصاحبه با Area Jugones اظهار دارد که بازی با آنچه در سال گذشته به نمایش درآمد بسیار تفاوت دارد و آن ویدیوها نتوانستند تصویر درست و روشنی از دنیای جهان‌باز این بازی به تصویر بکشد. چیزهای بسیاری وجود دارند که هنوز به‌نمایش در نیامده اند و تیم هنوز مشغول کار برروی چیزهای بسیاری هستند. برخلاف شایعات اخیر، باتوجه به صحبت‌های آقای Tomaszkiewicz به نظر نمی‌رسد که بازی در سال جاری منتشر شود.

آقای Mateusz Tomaszkiewicz همچنین کمی درباره مبارزات در بازی صحبت کردند، او توضیح داد که چطور تیم تلاش می‌کند از طریق طیف وسیعی از سلاح‌های متنوع بازی را سرگرم‌کننده‌تر سازد. و ایده‌های بسیاری در مبارزات وجود دارند که هنوز به‌نمایش در نیامده اند.

بازی Cyberpunk 2077 در حال توسعه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی است.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید