بازی Left 4 Dead 3

تماشا کنید: اسکرین‌شات‌های بازی Left 4 Dead 3 جزئیات جدیدی را فاش می‌کنند

توسط مهدی صبح در ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ , ۱۱:۵۸

اسکرین‌شات‌هایی از چیزی که بازی Left 4 Dead 3 می‌توانست باشد منتشر شده است. عنوانی که ساخت آن توسط والو کنسل شد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

طی چند سال اخیر، والو تقریبا از ساخت و توسعه‌ی بازی کنار کشیده است و روی توسعه و نگهداری پلتفرم رایانه‌های شخصی‌‌اش یعنی استیم تمرکز دارد. حتی با این‌که آن‌ها گفتند قرار است در آینده‌ای نزدیک با قدرت بیش‌تری به ساخت بازی ادامه دهند، تنها پروژه‌ی آن‌ها که طی چند دهه‌ی گذشته به صورت مستقیم در ساخت آن دخالت داشتند، بازی کارتی Artifact بوده است. اما به نظر می‌رسد که توانستیم نگاهی به پروژه‌ای بندازیم که در حال کار روی آن بودند. اسکرین‌شات‌هایی از بازی تیراندازی، زامبی و Co-Op یعنی Left 4 Dead 3 منتشر شده است.

برنامه‌های فاش شده‌ی والو

این اسکرین‌شات‌ها همراه با دموی تکنولوژی برای پروژه‌ی واقعیت مجازی والو هستند. همچنین موتوربازی‌سازی این بازی Source 2 است که پیش از موعد منتشر شد و شامل اطلاعاتی می‌شد که قرار نبود عموم از آن خبردار شوند. اسکرین‌شات‌ها در اصل بخش‌های مختلفی را نمایش می‌دهند و با توجه به طراحی آن‌ها به نظر می‌رسد که برای بازی به صورت تک نفره طراحی شده‌اند، همچنین مضمونی خاورمیانه‌ای دارند و با استفاده از طراحی‌های نقشه‌ی DUST 2 ساخته شده‌اند. در واقع تمام این‌ها، تنها طراحی مفهومی از بازی Left 4 Dead 3‌ بوده است.

با توجه به اطلاعاتی که به دست آمده به نظر می‌رسد این بازی هشت قهرمان داشته است و هرکدام از آن‌ها نقاط قوت و ضعف مخصوصی داشته‌اند. چهار قهرمان جدید و چهار قهرمان از سری‌های قبلی در این بازی حضور داشتند. ساخت این پروژه در سال ۲۰۱۷ لغو شد.

چیز زیادی نیست، اما اگر همه چیزها را در نظر بگیریم، این اسکرین‌شات‌ها نشان می‌دهند که بازی Left 4 Dead 3 چگونه قرار بوده باشد. این که والو دست به ساخت این سری یا دیگر فرنچایزهای افسانه‌ایش بزند را کسی نمی‌داند.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: