EA برنامه‌ای برای انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در نینتندو سوئیچ ندارد

EA برنامه‌ای برای انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در نینتندو سوئیچ ندارد

توسط افراسیاب در ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۸:۳۸

به‌ نظر می‌رسد که باز هم مشکلات تکنیکی مانع از انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order  بر روی نینتندو سوئیچ شده اند. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

جدیدترین سیستم نینتندو، چیز بسیار عجیبی است. سوئیچ پس از Wii موفق‌ترین کنسول تاریخ نینتندو محسوب می‌شود. و درست مانند Wii نسبت به دیگر سیستم‌های موجود در بازار دارای قدرت‌سخت‌افزاری ضعیف‌تری است که همین موضوع باعث عرضه نشدن بسیاری از عناوین موردانتظار مولتی‌پلتفرم برای این کنسول است. در صورتی که بسیاری از شرکت‌ها تلاش می‌کنند تا جدیدترین بازی‌های خود را همزمان برای سوئیچ نیز منتشر کنند، مانند Mortal Kombat 11، اما دردسرهای مشکلات تکنیکی مانع  بعضی از شرکت‌ها EA برای انتشار بازی‌شان برای سوئیچ می‌شود.

طبق یک توییت توسط Jay Ingram یکی از متخصصان EA، این شرکت برنامه‌ای برای انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order برای کنسول نینتندو سوئیچ ندارد. باتوجه به پشتیبانی اندک الکترونیک آرتز از سوئیچ بابت مشکلات تکنیکی، شنیدن این خبر توسط آنها تعجب چندانی ندارد.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در ۲۴ آبان ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. در خردادماه از گیم‌پلی این عنوان رونمایی خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید