در رزومه یکی از کارکنان راک‌استار نام بازی GTA 6 مشاهده شده است

در رزومه یکی از کارکنان راک‌استار نام بازی GTA 6 مشاهده شده است

توسط افراسیاب در ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۷:۱۹

بنابر رزومه کاری یکی از هنرمندان شعبه هندوستان راک‌استار، بازی GTA 6 در دست توسعه قرار دارد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

آقای Bibin Michael هنرمندی که در توسعه بازی‌های GTA 5 و Red Dead Redemption 2 با راک‌استار کار می‌کرده است، ظاهرا در توسعه بازی GTA 6 نیز نقش داشته است. بازی GTA 6 هنوز به‌صورت رسمی معرفی نشده است، اما شاید این خبر را بتوان نخستین و معتبرترین خبر در رابطه با آغاز توسعه این بازی دانست.

در صفحه حساب کاربری آقای Michael در artstation، لیست رزومه آقای Michael قابل مشاهده است که در آن نام GTA 6 نیز مشاهده می‌شود. در معرفی خود نوشته است، از دسامبر ۲۰۱۷ تا آپریل ۲۰۱۸ مشغول خلق طرح مفهومی وسیله‌نقلیه برای بسته‌الحاقی GTA 5 و بازی GTA 6 در دفتر شعبه هندوستان راک‌استار بوده است.

اگرچه در این صفحه از بازی Red Dead Redemption 2 نام برده نشده است، اما در تیتراژ این بازی نام آقای Michael قابل مشاهده است.

این اظلاعات برای نخستین بار توسط یکی از کاربران GTA forums منتشر شد، او در ادامه می‌گوید درست است که این خبر را نمی‌توان به‌صورت رسمی به وجود بازی GTA نسبت داد ولی راک‌استار شرکتی است که زمانی بازی خود را معرفی می‌کند که مدت زیادی از روند توسعه آن گذشته باشید.

باتوجه به آنکه بازی Red Dead Redemption 2 به‌تازگی منتشر شده است، جای تعجب ندارد که توسعه یک بازی جدید از سری GTA آغاز شده باشد، یا شاید همانطور که در رزومه آقای Michael مشاهده می‌شود، روند توسعه GTA جدید حتی قبل از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 آغاز شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: