mortal kombat

تماشا کنید: ویدئویی از کاراکتر Kitana در بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد

توسط سجاد عرفانی در ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۹:۳۰

طی آخرین تریلر کوتاهی که از بازی Mortal Kombat 11 منتشر شد، متوجه شدیم که یکی از کاراکترهای کلاسیک این بازی با نام Kitana در این نسخه حضور پیدا خواهد کرد. حال به تازگی تریلری از این شخصیت منتشر شده است که قابلیت های این کاراکتر را به نمایش می‌گذارد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی، و تماشای این ویدئو همراه دنیای بازی باشید.طی نسخه‌ی قبلی بازی Mortal Kombat، کاراکتر Kitana لقب ملکه‌ی ندررلم (Queen of the NetherRealm) را به خود اختصاص داد. حال به نظر می‌رسد که قرار است دوباره این شخصیت را با ظاهری متفاوت در نسخه‌ی یازدهم این سری مشاهده کنیم. طی این تریلر شاهد سبک مبارزه Kitana هستیم، که شباهت زیادی با کاراکتر Mileena که در نسخه قبل بازی حضور داشت، دارد. خوشبختانه باد بزن‌های فلزی این کاراکتر هنوز وجود دارند و احتمال زیاد قادر به انجام حرکات خشن و مرگباری با آن‌ها خواهیم بود. همچنین در ادامه این تریلر یکی از فیتالیتی‌های این شخصیت به نمایش گذاشته شد که طبق معمول با خشونت زیادی همراه بود.

در این تریلر شاهد کاراکتر دیگری با نام D’Vorah هستیم، که در نسخه‌ی قبلی این بازی برای اولین بار معرفی شده بود. ناگفته نماند که در این ویدئو تنها شاهد کتک خوردن این کاراکتر به دست Kitana خواهیم بود. اما با این حال حرکت جدیدی از کاراکتر D’Vorah  به نمایش گذاشته شد که طی آن با تبدیل شدن به یک حشره توانست در اطراف دشمن خود پرواز کند.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه سال ۹۷ برای رایانه‌‌های شخصی، نینتندو سوئیج، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهد گرفت. درنهایت می‌توانید تریلر منتشر شده از این کاراکتر را در پایین مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: