سریال The Witcher

پخش سریال The Witcher‌ از نتفلکیس در پاییز امسال

توسط مهدی صبح در ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۷:۱۴

پس از ماه‌ها گمانه‌زنی و شایعات طرفداران، نتفلیکس اعلام کرد که سریال The Witcher پاییز امسال و میان ماه‌های اکتبر و دسامبر ۲۰۱۹ (مهر و دی) پخش خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

هنگامی که راجع به سریال‌های جدید و فصل جدید سریال‌های در حال پخش از این پلتفرم پرسیده شد، تد ساراندوز، سرپرست ارشد محتوای نتفلیکس پرسیده شد، او جواب داد:

و سپس بعدها، در چهارمین فصل سال، بزرگ‌ترین فیلم‌های‌مان را خواهید دید که سرمایه‌گذاری بزرگی روی آن‌ها انجام شده است. فیلم‌هایی مانند Irishman، ۶ Underground و همچنین سریال تلویزیونی اورجینالی که در حال حاضر در مجارستان در حال فیلم‌برداری است و The Witcher نام دارد. مالکیت معنوی این سریال مربوط به اروپا است. بازی ویدیویی و کتاب آن بسیار محبوب هستند و به نظر می‌رسد سریالی بسیار جذاب و پرطرفدار خواهد بود.

عوامل سریال The Witcher

ساخت سریال The Witcher توسط نتفلیکس در ماه می ۲۰۱۷ اعلام شد و بسیاری از طرفداران این فرنچایز منتظر تماشای آن بودند. اولین فصل از این سریال شامل هشت قسمت خواهد بود و هر قسمت ۱ ساعت طول خواهد داشت.

بازیگران سریال The Witcher شامل هنری کویل در نقش گرالت از ریویا که نقش اصلی و قهرمان فیلم است، فریا آلان در نقش سیری و آنیا چالوترا در نقش ینیفر می‌شوند. داستان این سریال توسط لارن اشمیت هیسریچ نوشته می‌شود، کسی که سریال‌های مارول نتفلیکس مانند The Defenders و Daredevil را نوشته بود. چیز زیادی راجع به سریال نمی‌دانیم. هیسریچ و دیگر عوامل سریال در انجام کارهایشان بسیار رازدار عمل کردند. بیش‌تر بخش‌های سریال The Witcher در مجارستان و لهستان فیلم‌برداری می‌شود و ویدیویی که قبل‌ها از این مکان فیلم‌برداری آن منتشر شده بود، قلعه‌ی Vajadhunyad در بوداپست را نشان می‌داد.

امکان این موضوع وجود دارد که به زودی نتفلیکس ساخت فصل دوم سریال The Witcher را اعلام کند، زیرا اخیرا راجع به ساخت پیش‌درآمدی برای این سریال نیز فکر می‌کردند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: