استودیو Treyarch

وضعیت آب و هوایی جدید به بازی Call of Duty: Black Ops 4 اضافه شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۲:۰۶

 با توجه به آخرین اخبار بازی، آخرین بروزرسانی بازی Call of Duty: Black Ops 4 تغییرات زیادی را با خود به همراه داشت که از جمله مهم‌ترین آن‌ها را می‌توان اضافه شدن وضعیت آب و هوایی جدید به نقشه‌ی Arsenal Sandstorm دانست. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

چندی پیش خبری منتشر شده بود مبنی براینکه نقشه‌ی Arsenal Sandstorm بازی Call of Duty: Black Ops 4 قرار است وضعیت آب و هوایی جدیدی را در قابل یک بروزرسانی دریافت کند. امروز اما هرچند زمان زیادی از آن خبر می‌گذرد، بالاخره استودیو Treyarch بسته‌ی بروزرسانی جدیدی برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر کرد و طی آن، وضعیت آب و هوایی جدید را به نقشه‌ی مورد نظر افزود.

نقشه‌ی Arsenal Sandstorm یکی از نسخه‌های تغییر یافته‌ی نقشه‌ی Arsenal در بازی Call of Duty: Black Ops 4 به حساب می‌آید که سرتاسر آن را بیابان احاطه کرده است. همین مورد باعث شده تا مشکلاتی از قبیل عدم دید مناسب کاربران را در وضعیت سختی قرار دهد و درگیری‌های درون بازی کاملا غیر قابل پیش بینی باشد. همانند تمامی نقشه‌های آب و هوایی، Arsenal Sandstorm نیز به صورت رایگان در تمامی پلتفرم‌ها در دسترس کاربران قرار دارد.

اما نقشه‌ی جدید آب و هوایی تنها تغییری نیست که Treyarch در بسته‌ی بروزرسانی بازی Call of Duty: Black Ops 4 قرار داده! این بسته همچنین ماد جدیدی را تحت عنوان Domination Deathmatch به بازی اضافه کرده و همانطور که از اسم آن پیداست،‌ ترکیبی از مادهای Team Deathmatch و Domination است. در این ماد کاربران علاوه بر تسخیر مناطق مورد نظر، می‌توانند با کشتن دشمنان امتیازات خود را افزایش دهند.

مسلما این دو ویژگی، تنها چیز جدیدی نبودند که در آخرین بسته‌ی بروزرسانی بازی Call of Duty: Black Ops 4 برای آن منتشر شدند. اما یقینا مهم‌ترین‌شان بودند. در آخر باید اضافه کنم که این بازی به همراه بروزرسانی اخیر خود هم اکنون برای کاربران پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: