بازی The Last of Us Part II

آخرین صحنه از بازی The Last of Us Part II فیلم‌برداری شد

توسط مهدی صبح در ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۷:۵۷

اگر بی‌صبرانه منتظر انتشار بازی The Last of Us Part II بودید، پس باید بدانید یک قدم به انتشار بازی نزدیک شدیم. امروز کارگردان بازی، نیل دراکمن اعلام کرد که استودیو Naughty Dog به صورت رسمی آخرین صحنه از بازی The Last of Us Part II را فیلم‌برداری کرده است. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

دراکمن این خبر را از طریق توییتر فاش کرد و گفت، همان‌جور که انتظار می‌رفت، فیلم‌برداری آن به شدت سخت بود. دراکمن همچنین تصویری از متن فیلم‌نامه منتشر کرد و در این تصویر خیلی ساده نوشته شده، “کات کرده و صفحه‌ی سیاه نمایش داده شود” و بعد از این عبارت، کلمه‌ی پایان آورده شده است.

البته، تنها به این دلیل که آخرین صحنه از بازی فیلم‌برداری شده است، دلیل نمی‌شود که بازی به زودی منتشر خواهد شد و هنوز تولید حرکات شخصیت‌های بازی مانده است. معمولا چه در ساخت فیلم و چه در ساخت بازی، صحنه‌ها بدون نظم و ترتیب فیلم‌برداری می‌شوند. با این‌حال، هنوز نمی‌دانیم که چه زمان این عنوان را روی کنسول پلی‌استیشن ۴ تجربه خواهیم کرد. البته با قابلیت Backward Compatible که پلی‌استیشن ۵ دارد، می‌توان تجربه‌ی بازی روی آن را نیز در نظر داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید