بازی Forza Street برای رایانه‌های شخصی منتشر شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ , ۰۹:۱۵

با توجه به آخرین اخبار بازی، شرکت مایکروسافت به طرز غافلگیر‌کننده‌ای بازی Forza Street را برای رایانه‌های شخصی منتشر کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

روز گذشته، شرکت مایکروسافت طی حرکتی غافلگیرکننده، بازی جدیدی را تحت عنوان Forza Street برای کاربران رایانه‌های شخصی منتشر کرد. این بازی نه Forza Motorsport 8 است و نه Forza Horizon 5! به عبارتی Forza Street یک بازی آرکید معمولی است که می‌توان در آن کنترل ماشین‌ها را تنها با کلیک چپ ماوس در دست داشت! تمرکز اصلی این بازی روی کنترل شتاب ماشین‌ها، ترمز و سرعت در دور‌های تند و خطرناک است. کاربران با نگه داشتن کلیک چپ ماوس سرعت ماشین را افزایش می‌دهند و با برداشتن دست خود سرعت ماشین کاهش می‌یابد. به همین سادگی!

در بازی Forza Street، هواداران جدید Forza و رانندگان فصلی می‌توانند یک ترکیب عالی از ماشین‌ها را جمع‌آوری کرده و در مسابقات مهیج و سینماتیک آن شرکت کنند. چه بخواهید در مسابقات یک‌دقیقه‌ای شرکت کنید و چه بخواهید بخش داستانی این بازی را تجریه کنید، هر مسابقه‌ای در بازی Forza Street شانسی است برای بدست آیکون‌های ویژه‌ برای۰۹ ماشین‌های فوق‌العاده و تبدیل گاراژ خود به اتاقی از جام‌ها و مدال‌ها!‍ 

این بازی هم اکنون برای رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز ۱۰ در دسترس است. تریلر معرفی این بازی را نیز می‌توانید در زیر تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: