هاجیما تاباتا

هاجیما تاباتا از بازی جدید The Pegasus Dream Tour رونمایی کرد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ , ۲۲:۵۶

با توجه به آخرین اخبار بازی، استودیو JP Games از بازی جدید خود با نام The Pegasus Dream Tour رونمایی کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

استودیو JP Games، استودیویی است که توسط آقای هاجیما تاباتا، کارگردان بازی Final Fantasy 5 تاسیس شد. هفته‌ی گذشته اما این استودیو از بازی جدیدی تحت عنوان The Pegasus Dream Tour رونمایی کرد. این بازی، اولین بازی رسمی این استودیو خواهد بود که تمامی رشته‌های ورزشی پارالمپیک ۲۰۲۰ را پوشش خواهد داد و قرار است در سال ۲۰۲۰ برای همه‌ی پلتفرم‌ها و همچنین موبایل‌ها عرضه شود.

بازی The Pegasus Dream Tour با همکاری کمیته‌ی بین‌المللی پارالمپیک و استودیو JP Games ساخته شده که هدف آن، تشویق جوانان برای شرکت در مسابقات پارالمپیک سال ۲۰۲۰ است که اتفاقا به میزبانی ژاپن نیز برگزار خواهد شد. پارالمپیک از حیث اهمیت، سومین مسابقه‌ی حساس بعد از المپیک و جام‌جهانی محسوب می‌شود.

در باره‌ی The Pegasus Dream نیز باید گفت که این بازی به صورت نقش‌آفرینی طراحی شده و کاربران را در شهری فانتزی به نام Pegasus City قرار می‌دهد. این کاربران در رشته‌های پارالمپیک مجازی شرکت می‌کنند و از قدرت خاصی تحت عنوان Xtra Power جهت مبازه در جهان بازی بهره‌ می‌برند.

طبق گفته‌های تاباتا،‌این بازی یک بازی معمولی ورزشی نیست! او اضافه کرد که استودیو JP Games قصد دارد تجربه‌ای کاملا جدید و شگفت‌آور از بازی‌های پارالمپیک را در سبک نقش‌آفرینی به کاربران ارائده دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: