فصل هشتم سریال Game of Thrones

قسمت اول فصل هشتم سریال Game of Thrones رکورد جدید برجای گذاشت

توسط مهدی صبح در ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۵:۱۸

فصل هشتم سریال Game of Thrones ساخته‌ی HBO یکی از هایپ‌انگیزترین فصل‌های تلویزیون در تاریخ جهان است و بنابراین این‌که بدانیم بسیاری از مردم آن‌ را تماشا کردند، غافل‌گیرکننده نیست. اما چند نفر در جهان این سریال را تماشا کردند؟ برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در دنیای بازی همراه ما باشید.

HBO اعلام کرده است که قسمت اول از فصل هشتم، ۱۷.۴ میلیون نفر بازدیدکننده داشته که رکوردی جدید برای این فرنچایز به حساب می‌آید. حال رکورد قبلی یعنی ۱۶.۵ میلیون بازدیدی که آخرین قسمت فصل هفتم داشت، شکسته شد. طبق گزارشات Hollywood Reporter، تقریبا ۱۱.۸ میلیون نفر روی تلویزیون این سریال را تماشا کرده و افراد باقی‌مانده از طریق پلتفرم استریم دیجیتال HBO آن را تماشا کردند. با در نظر گرفتن افرادی که هنوز سریال را تماشا نکرده و افرادی که به صورت غیرقانونی آن را دانلود کردند، تعداد واقعی تماشاگران آن بسیار بیش‌تر از این رقم خواهد بود.

به نظر می‌رسد بازگشت Game of Thrones به برنامه‌های دیگر HBO نیز کمک می‌کند، زیرا برنامه‌های دیگر این شبکه مانند Barry با (۲.۲ میلیون بازدیدکننده)، Veep با (۱.۵میلیون بازدیدکننده) و Last Week Tonight با (۱.۷ میلیون بازدیدکننده) به رقم بازدیدکننده‌هایی رسیدند که توی یک سال تجربه نکرده بودند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: