بازی Shenmue III

یو سوزوکی جزئیاتی از بازی Shenmue III را بیان می‌کند

توسط مهدی صبح در ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۷:۲۰

باور کنید یا نه بازی Shenmue III چندماه دیگر منتشر خواهد شد و امروز، خالق این سری، یو سوزوکی در شهر دوبرونیک کرواسی، در رویداد Reboot Develop Blue Industry به روی صحنه رفت و درباره‌ی بازی اطلاعاتی داد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

سوزوکی اطلاعاتی راجع به این‌که سیستم‌های بازی Shenmue III چگونه عمل خواهند کرد، توضیحاتی داد. این بازی چرخه‌ی اقتصادی خواهد داشت که در آن می‌توانید از پول استفاده کنید تا توکن بخرید، مینی‌گیم بازی کنید، جوایز دریافت کنید و این جایزه‌ها را به فروش برسانید تا پول بیش‌تری به دست آورید. همچنین مکانیکی در بازی وجود دارد که باعث می‌شود تقریبا هر چیزی که در بازی دریافت می‌کنید، مهارت‌های مبارزه‌ای جدیدی در کتاب مهارت‌های‌تان باز شود. هدف آن است تا مطمئن شوید که هرکاری که در بازی انجام می‌دهید به نحوه‌ای روی شخصیت‌تان تاثیر خواهد گذاشت.

همچنین سوزوکی، طی مصاحبه چندین اسکرین‌شات و توضیحات اینفوگرافیک از سیستم‌های بازی Shenmue III  به اشتراک گذاشت. بعضی از این تصاویر را می‌توانید در زیر مشاهده کنید که از روی استریم ضبط شدند و کیفیت مناسبی ندارند.

بالاخره، سوزوکی اطلاعاتی راجع به سیستم مبارزه‌ای بازی در اختیارمان قرار داد و گفت که ۴ سطح دشواری برای این بازی با نام‌های سطوح آسان، توصیه‌شده، استاد و این را بازی نکن در نظر گرفته شده است.

بازی Shenmue III قرار است که ۲۷ آگوست (۵ شهریور) برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. به نظرتان عنوان خوبی را شاهد خواهیم بود یا خیر؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: