عناوین هیجان‌انگیز در لیست برنامه‌های Focus Home Interactive

عناوین هیجان‌انگیز در لیست برنامه‌های Focus Home Interactive

توسط افراسیاب در ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۷:۰۱

Focus Home Interactive برنامه مفصلی پیش رو دارد، بازی The Surge 2 تا چند ماه دیگر منتشر می‌شود، سپس استودیو Deck13 توسعه یک آی‌پی کاملا جدید را آغاز می‌کند؛ آنها همچنین به همکاری خود با استودیوهای خلاق Saber Interactive و Aosbo Studio ادامه خواهند داد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

Focus Home Interactive برنامه زیادی در آینده دارد؛ ابتدا آنها قصد دارند بازی‌های Call of Cthulhu و Vampyr را برای نینتندو سوئیچ عرضه کنند. در پروژه دیگری خبر از همکاری با استودیو Dontnod خالق Life is Strange برای یک پروژه جاه‌طلبانه جدید داده اند. همچنین آنها با استودیو Sumo Newcastle که با عنوان EVE: Valkyrie شناخته می‌شوند، بر روی یک بازی چندنفره کار می‌کنند.

یکی از جالب‌توجه‌ترین برنامه‌های شرکت برای سال ۲۰۱۹ انتشار بازی The Surge 2 از استودیو Deck13 در ماه‌های آینده است، بعد از عرضه بازی آنها به همکاری خود با Deck13 برای یک آی‌پی کاملا جدید همکاری می‌کنند. یکی دیگر از پروژه‌های آنها انتشار بازی World War Z از استودیو Saber Interactive و توسعه دو عنوان دیگر از این استودیو است؛ تایید شده است که یکی از این دو عنوان مربوط به فرانچایز Warhammer است.

تنها یک ماه تا انتشار بازی A Plague Tale: Innocence از استودیو Asobo Studio مانده است، که آنها نیز پس از انتشار بازی‌شان به همکاری خود با Focus Home Interactive ادامه خواهند داد. احتمال توسعه عنوان جدیدی از Call of Cthulhu بسیار زیاد است چراکه حقوق بازی به‌مدت ۱۰ سال در اختیار آنها قرار دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: