بازی God Eater 3

انتشار بازی God Eater 3 برای نینتندو سوییچ در ۱۲ جولای

توسط مهدی صبح در ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۵:۴۸

شرکت Bandai Namco Entertainment خرسند است که انتشار بازی God Eater 3 را برای کنسول نینتندو سوییچ اعلام کند. عنوانی اکشن که در آن به شکار هیولاها و موجودات پلید می‌پردازیم. این بازی ۱۲ جولای (۲۱ تیر) در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

در دنیایی پر از موجودات قدرتمندی که با نام Aragami شناخته می‌شوند، God Eaterها آخرین امید بشریت هستند. آن‌ها سلاح‌هایی حمل می‌کنند که قدرت از بین بردن این موجودات را دارد. حال بازیکنان قادرند تا روی نینتندو سوییچ این قهرمانان و سلاح‌های آن‌ها را هر جا و هر زمان کنترل کنند.

در بازی God Eater 3 بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های خودشان را خلق کنند و روش مبارزه‌شان را انتخاب کنند. همچنین سلاح‌هایشان که God Arc نام دارد و تکنیک‌های مبارزه‌‌ی مخصوصی را فرا بگیرند. کسانی که شجاع باشند و در مقابل Aragami قرار گرفته و با آن‌ها مبارزه کنند، می‌توانند با همراهان کامپیوتری و یا گروهی از هشت بازیکن آنلاین، به تجربه‌ی بازی بپردازند. بازیکنان همچنین می‌توانند همراه ۳ دوست در کنار خودشان و با اتصال ۴ کنسول نینتندو سوییچ به یکدیگر بازی کنند.

علاوه بر این، دو لباس جدید از Tales of Visperia، those of Estelle و Yuri به صورت انحصاری در دسترس بازیکنان نینتندو سوییچ که بازی را پیش‌خرید کنند، قرار خواهد گرفت.

بازی God Eater 3 روز ۱۲ جولای (۲۱ تیر) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: