تاریخ انتشار Yakuza Kiwami 2

انتشار بازی Yakuza Kiwami 2 برای رایانه‌های شخصی در ۹ می

توسط مهدی صبح در ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ , ۱۵:۱۷

شرکت SEGA از اعلام انتشار عنوان مشهورشان، بازی Yakuza Kiwami 2 برای رایانه‌‌های شخصی  هیجان‌زده است. این بازی ۹ می (۱۹ اردیبهشت) در دسترس کاربران استیم قرار می‌گیرد و قیمتی معادل ۲۹.۹۹ یورو، ۲۹.۹۹ دلار و ۲۴.۹۹ پوند خواهد داشت. نقد نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

با پیش‌خرید بازی Yakuza Kiwami 2، آماده‌ی ملحق شدن به مبارزه‌ی میان دو طایفه‌ی Tojo و Omi شوید. این بازی برای رایانه‌های شخصی کاملا بهینه شده است، کیفیت ۴Kی خیره‌کننده‌‌ای دارد و محدودیت فریم آن برداشته شده است. کلیدهای حرکتی را می‌توانید شخصی‌سازی کنید و تنظیمات گرافیکی بسیاری در اختیارتان قرار گرفته است. در ادامه تریلر این بازی را تماشا می‌کنیم:

داستان بازی Yakuza Kiwami 2

زمانی که یک تیر، پنجمین رییس از طایفه‌ی Tojo را از بین می‌برد، Kazuma Kuryu باید به Sotenbori در Osaka سفر کند تا میان این دو طایفه‌ی رقیب، واسطه‌ای برای صلح شود. Kiryu به زندگی که به سختی ازش فرار کرد، بازگردانده شد. آن‌هم به خاطر مقابله با Ryuji Godaی جاه‌طب، اژدهای Kansai، که برای برپا کردن این جنگ، سر هیچ چیز متوقف نمی‌شود. در این جهان، تنها یک اژدها می‌تواند وجود داشته باشد.

بازی Yakuza Kiwami 2 با استفاده از موتور ground up in the Dragon بازسازی شده است. این موتور اولین بار در بازی Yakuza 6‌ مورد استفاده قرار گرفت و باعث شده تا به اینجای کار، این قسمت از Yakuza روی رایانه‌های شخصی بهترین عنوان از این فرنچایز باشد. از ساعت‌ها تجربه‌ی ماموریت‌های فرعی که شامل مینی‌گیم‌های ارتقا یافته مانند شبیه‌ساز Cabaret Club، ساخت طایفه و بازی‌های جدیدی مانند Virtual On، گلف بینگو و Toylets می‌شوند، لذت ببرید. بازی Yakuza Kiwami 2 همچنین شامل چندین بخش کوتاه است که به داستان زمینه‌ی شخصیت موردعلاقه‌ی طرفداران یعنی Goro Majima می‌پردازد.

بازی Yakuza Kiwami 2 را حالا خریداری کنید و باندل بسته‌ی الحاقی Clan Creator کامل را دریافت کنید که شامل بسته‌ها و رهبران نادر Clan Creator، سلاح‌های بیش‌تر و لباس‌هایی با ظاهر زیباتر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: